Skocz do zawartości
PacyficVista

Wałek frezowany WOM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wałek

Z jakiej maszyny można wyciągnąć wałek WOM . Chodzi mi dokładnie o wałek frezowany na długości do 50cm. Mam nowy projekt na oku:) I poszukuje dobrej skrzyni z żuka w dobrych pieniądzach :)

grzesmaly    692

Zalezy czy ma byc ulozyskowany czy poprostu kawal druta z frezem bo takich to pelno rozrzutnik przyczepa samozbierajaca i wiele takich lub ulorzyskowany pierwsze na mysl z dyszla rozrzutnika ale to jakies 150cm wiazalka 40cm
opisz blizej co to ma byc to moze cos sie wymysli i podpowie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kubotadzikr
      Doradzcie jak zrobić szybszy wypych taśmy w przyczepie samozbierajacej jedno osiowej 7
    • Przez kellyq
      Dłubię sobie sadzarkę coby na wiosnę mnie krzyż nie bolał, dwurzędowa pod c330 z podsiewem nawozu. Konstrukcja nie jest jakaś wyszukana bo sklejam z tego co mam. Jutro wstawię fotki.
    • Przez ursus-moc
      Witam kupię ładowacz stacjonarny elektryczny do obornika woj małopolskie
    • Przez jejku
      jakie macie patenty na łuskanie kolbach kukurydzy mam tego klatki i nie chce mi się ręcznie a łuskarki nie opłaca się teraz kupować
    • Przez crystal169
      Witam, od poprzedniej wiosny szukam, siłownika do liniowania u dealerów i jak juz znalazłem okazało sie ze kosztuje około 12 tys netto, odrazu cena mnie odrzuciła. Ale tak teraz myślę co by było gdybym zakupił siłownik dwustronnego działania o odpowiedniej długości, podłączył go do kostki od obrotu jak to jest oryginalnie, (zaznaczam tu że w kostce obrotu mam 3 zaslepione śrubą otwory od dołu kostki.
      Teraz takie pytanko, czy ktoś robił taki eksperyment może, albo zna sie lepiej na działaniu takich kostek, czy nie rozreguluje jej jesli tam odkręce te śruby aby sprawdzic czy idzie olej.Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.