Skocz do zawartości
noname09

Problem z Ehr Renault Dionis-film

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

noname09    0

Witam.Mam mam problem z ehr w swoim ciagniku.Jak widac na filmiku gdy chce podnosić,ciagle wyskakuje mi stop,opuszczanie działa normalnie z błotników  tez podnosi i opuszcza.Zagladałem do oleju i jest go ponizej minimum,pomyslałem ze to jest przyczyna ale wydaje mi sie ze nie powinien podnosic tez z błotników.Spotkał sie ktos moze z podobnym problemem?Szukałem na forum ale nic nie moge znalesć.

noname09    0

Przeszukałem juz cały internet i  na nic podobnego nie trafiłem.Wymienie olej i filtry,moze bedzie dobrze.

Wiadomość z agroFakt.pl

noname09    0

Witam.Wymieniłem olej ale to nie pomogło.Ostatnio ciagnik pocował z głeboszem i podnosnik działał jednak co jakis czas na chwile odmawiał posłuszenstwa,wtedy dioda stop mryga bardzo powili i nie da sie  go odblokowac.Operowałem wtedy podnosnikiem z błotników a za  jakis czas znowy zaczał działac z panelu.Ma ktos jakies pomysły co to moze byc?

suzuki18l    9

to nie może być wina oleju czy filtrów, wyraźnie coś nie łączy, coś z prądem, dokładnie po przeczyszczaj , rozkręć panel 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-640-rz-CID757-IDqxFAp.html?ref[0][path][0]=392209421&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
    • Przez janosik32
      Panowie Zmieniał ktoś w/w synchronizator? Który to jego numer; bo na tym wałku kilka ich jest? Zmienia się jeden (ten mosiężny) czy razem z tym drugim, takim bezzębnym, w parze?

Jak mniemam jest to numer 7.
      7700038182 ?
    • Przez panasek
      witam wszystkich miłosników reni 110 54 mam przyjemnosc posiadac ten model od niespełna 2 lat,ogólnie jestem zadowolony z niego no ale pojawła sie pierwsza usterka,przedni napęd a dokładnie wałek ataku,dokładnie obrobił sie frez,cena nowego jest kosmiczna ale chce zapytac czy da sie to zregenerowac?czy to potrzyma jakis czas? moze jest jakis powód ze sie obrobił, moze miał ktos juz taki problem? prosze o rady.mam jeszcze pare pytan odnosnie tego modelu.byłbym wdzieczny za odp.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez lukas96
      Witam. Mam problem z renault 103.54 z skrzynią 24/8 a mianowicie podczas zmiany półbiegów następuje szarpnięcie. Znajomy mechanik powymieniał wszystkie filtry,olej i wyregulował na skrzyni ale problem nie ustąpił. Spowodowane jest to prawdopodobnie złą kalibracją skrzyni( to co się kalibruje przez komputer). Czy znacie kogoś kto to robi w okolicach Łańcuta.