Skocz do zawartości
Jarko89

Ładowacz pod adaptację alo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jarko89    0

Witajcie. 

Z góry przepraszam jeśli powielam pytanie, ale jestem laikiem w temacie i chce się upewnić czego szukać. Mianowicie, niedawno zakupiłem ciągnik już z adaptacją oraz dżojstikiem firmy Alo. Chcę ten fakt wykorzystać i dokupić sam ładowacz a nie demontować adaptacji i przyczepiać kolejnej, bo to jak wiadomo masa roboty żeby wszystko idealnie pasowało. Moje pytanie jest takie, czy do tych mocowań będzie pasował tylko Quicke? Jaki jeszcze mógłby się nadać i jest wart zachodu? Chodzi mi oczywiście o używany w mocno niewygórowanej cenie. :)

post-147002-0-04957200-1426437422_thumb.jpgpost-147002-0-84519200-1426437417_thumb.jpgpost-147002-0-59363000-1426437431_thumb.jpgpost-147002-0-29590200-1426437426_thumb.jpgpost-147002-0-75476500-1426437428_thumb.jpg

corrado    243

Bez przeróbek tylko Quicke każdy inny trzeba będzie przerabiać aby dopasować co najmniej do mocować, a w szerszym spektrum nawet co do szerokości.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarko89    0

A Agram? Trima? Wyczytałem, że to niby też podlega pod Alo. Ale już sam nie wiem, nie ma konkretnych informacji. Nie chce się naciąć przy kupnie bo do sprzedawcy ciągnikiem nie pojadę, a handlarz powie Ci to co chcesz usłyszeć. Np takie?

http://olx.pl/oferta/ladowacz-tur-quicke-q-650-john-deere-6420-CID757-ID7NuYP.html#3ce552f314

http://olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-trzysekcyjny-samopoziomujacy-CID757-ID7uP0n.html#9d2f34a090

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
    • Przez mati571401
      Co sądzicie o tych turach cena jest bardzo kusząca ale jak z jakością i wytrzymałością materiałów posiada już ktoś tura tej marki dłuższy czas ?
      Myślę nad zakupem go do 5714
    • Przez drozd82
      Witam moze ktos orientuje sie gdzie moge najtaniej dostac sworznie i tuleje do mx?
    • Przez NABUCH
      Witajcie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś ładowacza czołowego na MF 255 . Ciągniczek był przerobiony ma obciążniki na kołach na tył .Ładowacz służyłby do okazjonalnego wyrzucania obornika z pryzmy (nadmiar który nie mieści się do wiosny lub jesieni w zależności jak popadnie ), odśnieżania podwórka bo już mnie szlag trafia jak po robocie zamiast siedzieć z rodziną macham 70 m łopatką żeby wjechać do garażu. Co chciałbym dowiedzieć się od Was :
      - co jeszcze można by robić turem lepiej wiedzieć wcześniej i wybrać właściwie.Przychodzi mi jeszcze na myśl słoma ale ładujemy zawsze na strych pod eternit więc odpada a wyrzucać na dwór trochę głupio. W moim gospodarstwie zajmuję się hodowlą trzody chlewnej (na małą skalę posiadam tylko ok 12h )w polu głównie zboże + trochę wisienek . Zastanawiałem się jeszcze nad przechowalnią na kapustę i wykorzystaniem tura do ładowania skrzyniopalet .Stosował ktoś tura do palet ? Jak takie coś się spisuje.
      - jaki producent ? Przeglądałem trochę allegro i oglądałem hydrometal hydrametal , rzeźby garażowe itp ale co wybrać ..wiadomo kasa się liczy a chciałbym na to przeznaczyć na pewno poniżej 10tys -im mniej tym lepiej ale z zachowaniem funkcjonalności
      - jakiś konkretny model ?Do obornika starczą widły czy są mało funkcjonalne w porównaniu z krokodylem
      - jak z funkcjami rozpinania tura od ciągnika bo średnio uśmiecha mi się jeździć z turem cały czas.
      - ktoś ma założonego tura na MF 255 ? Jak z obciążeniem na tył , co z uszkodzeniami przodu ?Jakieś uwagi
      - o jakim obciążeniu na tura dla mojego MF-a można myśleć-patrząc pod kontem palet itp?
      - ma ktoś zrobioną jakąś przeciwwagę samoróbkę -tak się zastanawiałem nad wyspawaniem czegoś + zbrojenia i zalaniem tego cementem ? Jaka przeciwwaga jest sugerowana dla MF-a tak żeby zrównoważyć tura ?
      Pozdrawiam serdecznie Wojtek
    • Przez Wojtek026
      Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,
      a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?