Jarko89

Ładowacz pod adaptację alo

Polecane posty

Jarko89    0

Witajcie. 

Z góry przepraszam jeśli powielam pytanie, ale jestem laikiem w temacie i chce się upewnić czego szukać. Mianowicie, niedawno zakupiłem ciągnik już z adaptacją oraz dżojstikiem firmy Alo. Chcę ten fakt wykorzystać i dokupić sam ładowacz a nie demontować adaptacji i przyczepiać kolejnej, bo to jak wiadomo masa roboty żeby wszystko idealnie pasowało. Moje pytanie jest takie, czy do tych mocowań będzie pasował tylko Quicke? Jaki jeszcze mógłby się nadać i jest wart zachodu? Chodzi mi oczywiście o używany w mocno niewygórowanej cenie. :)

post-147002-0-04957200-1426437422_thumb.jpgpost-147002-0-84519200-1426437417_thumb.jpgpost-147002-0-59363000-1426437431_thumb.jpgpost-147002-0-29590200-1426437426_thumb.jpgpost-147002-0-75476500-1426437428_thumb.jpg

corrado    370

Bez przeróbek tylko Quicke każdy inny trzeba będzie przerabiać aby dopasować co najmniej do mocować, a w szerszym spektrum nawet co do szerokości.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarko89    0

A Agram? Trima? Wyczytałem, że to niby też podlega pod Alo. Ale już sam nie wiem, nie ma konkretnych informacji. Nie chce się naciąć przy kupnie bo do sprzedawcy ciągnikiem nie pojadę, a handlarz powie Ci to co chcesz usłyszeć. Np takie?

http://olx.pl/oferta/ladowacz-tur-quicke-q-650-john-deere-6420-CID757-ID7NuYP.html#3ce552f314

http://olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-trzysekcyjny-samopoziomujacy-CID757-ID7uP0n.html#9d2f34a090

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grześ220
      Panowie jak mam podłączyć tura , gniazda z tylu ciagnika sa zajęte muszę się wpiąć w rozdzielacz ciagnika ale jak ?
    • Przez Rafalwwl
      Witajcie, mamy problem, prawdopodobnie Elektrozawór lub cewka poszła, ponieważ nie otwiera ani nie zamyka nam łap od chwytaka do beli.Szukałem cewki Vickersa ale 700 zł. Wpadłem na pomysł zastosowania  , zamienienia na jakieś dostępne od ręki w sklepach  i dołożenia Joysticka, ewentualnie, czy ktoś z Was przerabiał taki temat, lub podobny  ? Może ktoś się zajmuje tutaj takimi sprawami ? Ewentualnie ogarnał by, okolice Mińska Maz? 

• Przez reflex52
      Witam przecieka mi elektrozawór na turze gdzieś w zaznaczonym kółkiem miejscu i nie wiem za bardzo jak to rozkręcić oring pod tą czarną nakrętką (czarna strzałka) pod cewka wymieniłem ale nic to nie dało i tutaj pytanie czy ktoś to rozbierał dalej wydaje mi się że przecieka gdzieś jak czerwona strzałka, co tam może być za oring lub inne uszczelnienie ewentualnie jaka przyczyna ze przecieka. Z góry dzięki za odp.

• Przez RaczekL
      Witam. Mam problem z turem MX-T10 a dokładniej ze sterowaniem, które jest na elektrozaworach i odbywa się za pomocą Techpilota, który uległ uszkodzeniu. Spalił się procesor, który został wymieniony przez elektronika i problem polega na tym że potrzebny jest teraz wsad do tego procesora, tzn. oprogramowanie.
      Czy jest ktoś może z wielkopolski kto posiada takiego techpilota i pozwoliłby zgrać pmięć z procesora? A może jest ktoś na forum co ogarnie taki temat? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
    • Przez KACZOR12
      Czy warto kupywać ładowacz czołowy z amortyzacją drgań?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.