Skocz do zawartości
czescijd

Części do John Deere różne modele

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Czares15
      Chciałem kupić ciągnik do tura 5620, ale niestety już ich nie produkują więc zostaje mi 10km większy 5080r czy to dobry ciągnik do ładowacza, jak jest z jego spalaniem?
    • Przez kondziufanJD
      Witam! Wszedłem dzisiaj na strone JD (USA) i natrafiłem tam na nowe modele 6M (całkiem nowa seria) i 6D (facelifting na 2013r) I teraz moje pytania, czy będą one także na Europe i jakie zmiany w nich zaszły? Co o nich myślicie? Mnie się podobają, a wam? Zapraszam do dyskusji.

• Przez Mateusz-06
      Chciał bym poznać wasze opinie na temat tych maszyn. Co jest lepsze waszym zdaniem Case czy JD ?. Dodam że to ma być główny ciągnik na 90ha.
    • Przez chillout89
      Witam, problem był już w różnych postach sygnalizowany. JD seriam M w naszym przypadku dokładnie 6150M na oponach firestorm dostaje takich drgań, że nie sposób jechać. Próby zmniejszenia ciśnienia w oponach nic nie dają. Coraz więcej osób mówi o tym problemie, a tak naprawdę JD nic z tym nie robi. Właśnie napisaliśmy pismo reklamacyjne w tej sprawie i szukamy osób które mają podobny problem lub miały i jakoś się z tym uporały. 
    • Przez dawidson_66361
      witam. dziś w moim ciągniku wyskoczyły dwa błędy, jeden jest od hamulców ,a drugi nie wiadomo. proszę o pomoc. ETC 001

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.