Polecane posty

Piechu    43

Witam Na sprzedaż mam oryginalne talerze do rozsiewacza amazone ZA-M OS 20-28. Talerze zakupiłem jakiś czas temu za 1250 jednak rozsiewacz sprzedałem i talerze mi zostały a szkoda żeby się marnowały na półce. Wrazie czego proszę pisać na priv

post-10173-0-41571600-1424887998_thumb.jpg

post-10173-0-43740900-1424888008_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Delbeta
      Wiecie może gdzie kupie na internecie ośke do talerzówki rolex taurus , bo nie mogę znależć .
    • Przez marian508
      witam nie wie ktos przypadkiem jak rozmontować na czesci pierwsze talerze do d8 oprócz tych 3 srub którymi jest przykrecony nie ma zadnych innych śrub a potrzebuje wyciągnąć jeszcze ośkę 
    • Przez asmodan28
      Mam zamiar kupić jeden z wymienionych opryskiwaczy. Który według was jest lepszy. Będę wdzięczny za podpowiedzi, ew zalety jednego lub drugiego lub wady.. z góry dziękuje 
    • Przez marciniu94
      Witam Panowie. Otóż zauważyłem, że mój siewnik Amazone D7 nierówno wysiewa zboże. Chodzi o to że są przerwy w rzędzie, a później usypana kupka zboża. Nieładnie to wygląda, a w dodatku później będzie ciężko utrzymać równomierny łan. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy to kwestia ustawienia czy coś jest zużyte. Dodam że wysiewa na ha dokładnie tyle ile ustawione. Proszę o jakieś pomysły i będę sprawdzał co jest nie tak. Dodaje zdjęcie podglądowe jak wygląda pszenica, nie jest jakieś bardzo dokładne ale w miarę widać te nierówności. Pozdrawiam.

• Przez TheGonzuu2001
      Witam znacie może jakąś firmę , która wykonuja nogi podporowe skrzyni do RCW 3 w przystępnej cenie ? Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.