Skocz do zawartości
Arek9103

Claas jaguar 695sl mega + kemper 4500

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek9103    0

Witam forumowiczów!

Mam pytanie odnośnie sieczkarni Claas Jaguar 695 sl mega. Czy sieczkarnia ta bez większych problemów poradzi sobie z kemperem 4500? Czy mechanizmy są wystarczająco mocne by pociągnąć bez szkód kemper 4500?

Hubert8245    23

Ta maszyna ma coś koło 400 koni? Spokojnie będzie śmigać z takim kemperem tylko potrzebne są obciążniki tylnej osi dla sprawnego poruszania się. No i konstrukcja gardzieli powoduje że nisko podnosi się kemper i przy głębszych bruzdach zawadza o ziemię nieco. Przy RU zaczep wygląda trochę inaczej i podnosi nieco wyżej i dodatkowo jest lżejszy.

Arek9103    0

Tak tam jest bez paru 400 km. Dzięki za informacje. Ru nie wchodzi w grę, bo słyszałem wiele niezbyt przychylnych opinii o nim.

Wiadomość z agroFakt.pl

daw    0

Panowie 

poradzcie jaką przystawkę do claas jaguar 682 sl

mam rzędowy 4 ale wymaga on trochę pracy żeby smigał bezproblemowo

dlatego zastanawiam się żeby coś kupić fajnego, najlepiej takiego żeby za kilka lat przy wymianie sieczkarni nie trzeba było wymieniać też hederu

aczkolwiek bezrzędowy heder 4,5 może wykończyć ta maszynę? czy da sobie rade

?

pioter03    26

W niej siedzi motor ponad200 koni chyba tylko? Moim zdaniem champion 4500 to już dla niej za duzo bedzie bo jak wejdzie w dobra kukurydze to te 200 koni to jest nic na taka przystawke która sama w sobie wymaga wiecej mocy na samo napedzenie. Najlepiej wyremontuj stara 4 a jak juz zmieniac to konkretnie. 

Grześ    3

Kumpel jedzie takim zestawem bez problemów. Tylko ma problemy z kemperem bo musiałby go porządnie zrobić. A jakoś się za to nie bierze tylko doraźnie go łata. Ale Mega idzie bez problemu. Może mu tyłek trochę wierzga bo jednak swoje waży  4500. Ja mam też taki problem w jd. Mało obciążników na dupsku.

Edytowano przez Grześ

Majjor    0

Witam mam jaguara 650 i po sezonie mam sporo pytań do znawców tematu np...wyskakujący błąd E-65 na wyświetlaczu który blokuje wyświetlacz jak to usunąć dodam że sprawdziłem bezpieczniki znajdujące się pod panelem wyświetlacza.

Edytowano przez Majjor

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xFarmeRx
      W zeszłym roku kupilem SAME z 1984r chcę wymienić olej w pompie podnośnika i w pompie wałka (są oddzielne) ale nie wiem jaki olej zalać czy ktoś może mi pomóc
      ??
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez thomas015
      Witam, posiadam gospodarstwo rolne o powierzchni  50 ha ornego plus łąki a do tego 6 krów mlecznych. Dotychczas na gospodarstwie pracowały dwa ciągniki Renault 133.54 ( 123 Km) i Zetor 5211 (50 Km) teraz planuję zakupić trzeci ciągnik. Myślałem nad dwoma opcjami : 
      Claas Atos 220 ( 3 cylindry 76 Km) Lub Claas Elios 210 ( 4 cylindry 75 Km) chodzi mi o NOWY ciągnik - nie używka
      Nowy ciągnik pracowałby z ładowaczem czołowym, z prasą do beli, z siewnikiem do kukurydzy, podczas żniw w transporcie z przyczepami a także czasem z pługiem obrotowym.
      Teraz moje pytania:
      Który ciągnik wybrać?
      Który bardzie przyda się na moim gospodarstwie ?
      Jakie są ceny tych ciągników - nowych?
      I jakie ewentualnie inne maszyny polecacie do 80Km?
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania bardzo solidna kosiarkę bębnową Claas Corto 270 , szerokość robocza 2,7m , bardzo cicha, 4 talerze tnące na każdym po 3 noże , możliwość regulacji szerokości pokosu , składana hydrauliczne , w komplecie wałek , klucz do zmiany noży .
      Cena  7600 zł

• Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek