Skocz do zawartości
wl_master

Kombaj do buraków TIM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzimi5    0

ja miałem ale nie wiem czy o tym samym myslimy przyślij jakieś zdjęcie albo krótki opis

Wiadomość z agroFakt.pl

wl_master    7

a jakiego Ty miałeś TIMa, i jak miałeś to co sie z nim stało, jakieś częsci kupowałeś chodzi mi o elektronikę czujniki ruchu i takie tam bo elemanty są takie same w zaczepianych i samojezdnych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rutek127
      Mam problem ze swoim neptunem.Objawy: brak rekcji siłowników po dłuższej pracy (6-7 h), zauwazalne sa jednie małe i powolne ruchy.
      A teraz postaram sie opisac problem, gdy zaczynam prace wszystko jest ładnie pięknie ale zazwyczaj po dłuzszej pracy siłowniki odmawiaja posłuszenstwa, rakacja jest taka sama przy niskich jak i wysokich obrotach, ciezar załadunku nie ma znaczenia czyli pompa raczej okej. Jedyne co pomaga to zast bujanie dzwignia od zaworu sterujacego przy koszu, po pewnym natrafienu zaczyna wszystko działac. filtr wymieniany na koniec poprzedniegosezonu(czyli przkoal około 2,5 ha do tej pory) wydaje mi sie ze to wina własnie wczesniej wspomianego zaworu sterujacego ale chce sie poradzic moze ktos juz miał taki przypadek poniewaz jak szukałem cen tego zaworu to jest cos koło 500 zł wiec nie chciał bym strzelac w ciemno. elektormagnesy sa wporzadku. Prosił bym o pomoc bo buraki czekaja do kopania . pozdrawiam
    • Przez Palmiszon
      Hej nabyłem kopaczkę elewatorową doradzi ktoś czy taki wałek przekaźnika mocy wystarczy ? - z góry dziękuję 
      DANE TECHNICZNE
      Maksymalny moment obrotowy 530 Nm Długość wałka nierozciągniętego 110 cm Długość wysuwu do 150 cm na łańcuchu Drobny frez Długość frezu wewnętrznego ok 8 cm Zatrzaski do szybkiego montażu Wałek w osłonce plastikowej
    • Przez pitermtk
      U nas na wsi rolnicy mają przeważnie Anny i Bolko Ja mam akurat Bolko
    • Przez reflex52
      Witam przedewszystkich posiadaczy kombajnu ziemniaczanego anna. Mam otóż takie pytanie : Na jakie rzeczy zwracać uwagę przy kupnie kombajnu i jak stwierdzić czy on jest w dobrym stanie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez kuba51661
      Jeżeli ktoś miał styczność, proszę o opinie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.