Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek4477

Case 5150 nie rusza

Polecane posty

wojtek4477    0

Witam mam problem poniewaz gdy przelanczam rewers do przodu ciagnik nie rusza w dodatku pali sie taka kontrolka po prawej stronie z literka N. Pilnie prosze o odp.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek4477    0

Niestety nie pomoglo, a dzis w dodatku mam jeszcze odstawe zboza :(

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RoWi
      Witam,
      Ciągnik posiadam od niedawna i niestety pojawił się chyba poważny problem - komputer przestał wyświetlać informacje, po prostu nie daje oznak życia (ciemny ekran , bez śladów zasilania, podświetlenia, nie uruchomił się po krótkiej przerwie w pracy ciągnika). Ciągnik się uruchamia ale nie jestem pewien czy wogóle można korzystać z maszyny. Posprawdzałem wszystkie bezpieczniki i nie ma przepalonych, okablowanie też wygląda na nieuszkodzone.
      Dysponuje ktoś schematami lub wiedzą którą chciałby się podzielić co należy sprawdzić w pierwszej kolejności?
      czy istnieje jakiś sposób sprawdzenia tego komputera (być może nie padł a problem leży w magistrali can lub w jakimś module) ?
      czy można korzystać z maszyny mimo braku rekacji tego komputera (brak błędów stałych)?

miał ktoś z Was podobny problem?

Bardzo proszę o pomoc

załączam zdjęcie wymontowanego komputera

• Przez Lampard16
      Witam , przymierzam się do zakupu nowego  ciągnika i chciałbym usłyszeć wasze opinie ,rady na ich temat ,który byście sami wybrali i wgl . Interesuje mnie New holland T5 100 electro command i to jest główny wybór ,ale dostałem tez ofertę w bardzo podobnej cenie na Case farmalla 95c i tutaj chciałbym poznać wasze opinie na temat tych ciągników ,czy case od nh czymś się różni czy to tylko kwesta koloru ? A może polecicie jakiś inny ciągnik ,który można porównać do tych? Z góry dziękuje i pozdrawiam 😉
    • Przez roljan
      Jestem nowy na forum więc jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam. Witam wszystkich serdecznie. Mam problem, od kilku lat użytkuje kombajn wspomniany w tytule. Od tegorocznych żniw zaczęły się problemy. hill master przestał działać (nie można podnieść kombajnu na zawieszeniu), rura składa się i rozkłada tylko na pełnych obrotach bardzo powoli, młocarnia również uruchamia się dopiero przy pełnych obrotach (zawsze uruchamiała się na niższych obrotach), problem był również z podnoszeniem motowideł, nie ruszały nawet na pełnych obrotach chyba ,że jednocześnie wciskało się klawisz od podnoszenia podajnika pochyłego i od podnoszenia motowideł- wtedy podnosiło się je normalnie. Czy ktoś miał podobny problem? Może ktoś wie gdzie leży przyczyna lub gdzie jej szukać? dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi.
    • Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.