Skocz do zawartości
kukum

Poprawnosc działania silnika

Polecane posty

kukum    8

Witam Panowie ma takie pytanie bo młody mechanik ze mnie i chciałbym usłyszeć parę zdań o tym filmiku

Czy ten ciągnik dobrze mruczy :D bo miałem nie lada przejścia z tym złomkiem i chciałbym usłyszeć opinie.

kolego jak wymieniałeś wtryskiwacze to spróbuj je ustawić jak najbliżej szpilki mocującej wtryskiwacz ja miałem podobnie jak robiłem remont i jak przyjechał znajomy mechanik aby zawory wyregulować to właśnie kazał mi przestawić tak jak mam teraz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Daj stare do regeneracji i tyle przy montażu podkładka miedziana pod wtrysk i to wszystko. Mnie komplet kosztował 240 zł i śmiga a ile nowe kosztują to nie mam pojęcia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartekcuber
      witam mam problem z ciśnieniem oleju silnika na zimnym ma 4,5 atmosfery a na gorącym nie całe 1 miezone zegarem ściągnąłem misę by zobaczyć panewki nie które panewki główne są one koloru szarego metalicznego a miejscami jakby żółte i tu pytanie czy to żółte to jest wyrobienie się panewki ?
    • Przez lukano
      Witam co moze byc kopcenia na białawo pompa była robiona wtryskiwacze tez silnik włanie sie skonczył docierac wymieniłem filtr powietrza na nowy i niewiedziałem ile wlac oleju czy zbyt wysoki poziom oleju w filtrze moze byc skutkem kopcenia???
    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie, ponieważ zagotowała mi się moja 60-siątka i chcę jej poprawić chłodzenie i mam ten oryginalny wiatrak, który ma bardzo krótkie te łapy i chcę założyć taki, np od Zetora 7245  https://sklep.mizar.com.pl/wentylator-zetor-60011360-p-10191.html  i teraz moje pytanie, ktoś się orientuje, czy pasuje on bez żadnych kombinacji. 
    • Przez jktuning
      Witam mam pytanie czy wie ktoś jak wymontować stare tuleje i wmontować nowe w silniku perkins? bo nie są to tuleje takie jak w zwykłych silnikach z mokrymi tulejami tylko suche.
    • Przez MarcinC360
      Ratunku!Wentylator poluzował mi się już 3 raz i 3 raz będę musiał to skręcić!!Co może być tego przyczyną?Luźny pasek klinowy?Jak ostatnio rozbierałem pompe wody,żeby reperaturkę wymienić to włożenie jej blokował mi taki jakby pierścień więc go zdemontowałem i przy demontazu ten pierścień pekł i zmontowałem to wszystko bez niego.Dodam,że jak przykręcałem wentylator to dałem podkładkę spręzynową i zakontrowałem drugą nakrętką.Nic to nie pomaga.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.