Skocz do zawartości

Polecane posty

kamillo96    3

Sprzedam ziemniaki różne odmiany, sadzeniaki, jadalne tel.504310628

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.3 +1p. ostrzeżeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez Katarzynka
      Witam .Sprzedam koguty mieszańce i liliputy .Koguty zdrowe i odrobaczone .Możliwa również zamiana na kury nioski leghorn .Cena od 10 do 20 zł.Więcej informacji na priv.
    • Przez seba710745
      Witam mam do sprzedania obsypnik do ziemniaków.Obsypnik jest w stanie bardzo dobrym.Sprzedaje z powodu likwidacji uprawy ziemniaków
      Cena 370zł za sprzęt.Jakieś pytania prosze kierować na numer 791808003
      Znajduje się na pograniczu województw(opolskiego, ślaskiego i łodzkiego) w miejscowosci Rudniki(woj opolskie).
      15km od Miasta wieluń, 18 km od miasta praszka, 10 km od Miejscowosci krzepice

• Przez pawel7711
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-agregat-CID757-IDwC4jW.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.