Skocz do zawartości
Tobiasz912

Case MX90C

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Tobiasz912    1

Witam.

Chcę kupić Case MX90C, znalazłem ciekawą oferte, pojechałem obejrzeć. Ciągnik wyglądał w miarę ok lecz  przy gaszeniu dochodziło  do metalicznego rumotanie ze sprzęgła bądź skrzyni. I teraz pytanie czy te modele tak mają, czy to coś poważnego i jaki ewentualny koszta naprawy ?

Pozdrawiam

Edytowano przez Tobiasz912

Praca rolnika godna jest szacunku !!!

jakub16    120

My mamy Case'a Maxxuma 5130 (ta sama skrzynia biegów) i u nas nic takiego nie słychać. Może jakis zewnętrzny element jest luźny i dzwoni. Jaki przebieg ma ten ciągnik i z którego roku?

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    313

może być wybity amortyzator między silnikiem, a skrzynią. Koszt około 1500zł o tyle dobrze, że nie trzeba rozjeżdżać, tylko trochę sie pogimnastykować. Ale czy to na pewno to to nie wiem

grego    313

tak, ale na wolnych obrotach też go powinno słychać, albo któreś łożysko jest zajechane

Edytowano przez grego

krzycho_22    0

witam

mx90C ma silnik perkinsa nie ma ramy i aby wymienic drganiówkę nalezy go rozpołowić jak przy naprwaie sprzegła

w moim siedzi tlumik drgan sretnych wykonany z gumy wiec nie ma mowy o metalicznym dzwieku i w 90% tak siedzi taki sam wiec dzwiek nie pochodzi od niego lecz cos innego jest odkrecone/ nadmiernie wypracowane

Tobiasz912    1

No też właśnie, dlatego trochę strach pchać się w coś takiego... 

@krzycho_22 poleciłbyś te serie ciągników ?  Jak Ci w spalaniu wychodzi i awaryjności ?

krzycho_22    0

kupiona uzywka pracowala juz 2 sezony padl czujnik w siedzeniu i cewka od rewersu

spalanie: jak dajesz 2200 obrotow to duzo ale jek do 1800 jest dosc oszczedny.

4 polbiegi bez sprzegla przyspieszaja prace i jej komfort.

a ma 3600 godzin 2006 rok przebieg rzeczywisty wiec raczej do 10000 nie powinno sie popsuc cos kosztownego

widzialem takie z przebienirm 12000 to juz nie chcial bym go miec 

skrzynie biegow i polbiegow to mocna konstrukcja stosowana w takiej samej formie w maszynach o mocy 135 KM wiec zapas jest spory. pompa z ls i zmiennym wydatkiem, swietny do tura ale najwiecej zalezy od tego jakiego kupisz, jak bedzie zameczony przez francuza/anglika/niemca to bedzie sie psuł

Tobiasz912    1

Chciałem go raczej jako pomocniczy, dużo transportu  i lżejszych prac.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez daniel1wisniewski
      Witam wszystkich
      Dwa lata temu zakupilem od posrednika ciagnik rolniczy Case mx120 z 1999 roku sprowadzony z kompletem dokumentow.
      Po 2 latach na przegladzie diagnosta stwierdzil niekompletny nr VIN.  Jest w dowodzie wpisane 10 znakow tak jak bylo na dowodzie zagranicznym.
      Na ramie jest natomiast 17 znakow. Pietwsze 7 znakow nie widnieje w dowodzie rej.
      Czy konieczna jest interwencja rzrczoznawcy i wymiana dowodu? Czy moze 10 cyfrowy VIN jest zupelnie normalny.
      Prosze o pilna pomoc.
      Pozdtawiam
    • Przez Piotrek2510
      Witam mam problem z miniładowarka case 1825b o napędzie hydrostatycznym. Ładowarka szarpie podczas jazdy. Silniki hydrauliczne sprawdzone w firmie zajmująca się regeneracją i są okej, w jednym z zaworów hydraulicznych znalazłem opiłki żelaza. Po rozgrzaniu hydrauliki pali się kontrolka oznaczająca słabe ciśnienie w skrzyni. Co mogło zostać uszkodzone?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez waldus_x77
      Witam, mam w ciągniku case 844 takie gniazdo jak na zdjęciu. Może ktoś powiedzieć do czego to jest i jak się nazywa, żeby dokupić przejściówkę lub taką wtyczkę?

• Przez karol2306
      Cześć

W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.