Skocz do zawartości

Polecane posty

DUCH1986    3

Witam, czy ktoś z was coś takiego robił. Chodzi mi o to z takimi gumowymi walcami. Ma to być oddzielna maszyna, nie chodzi mi o przystawkę do kosiarki. Macie pomysł jak to wykonać? A może ktoś widział takie coś do sprzedania?

Landfarmer    3572

Ja to widzę w ten sposób  żeby dać coś w rodzaju podbieraka a dalej dwa gumowe walce. Kiedyś były na allegro takie maszyny z firmy talex coś w rodzaju kondycjonera i na tym można by oprzeć Twój pomysł

Szef wszystkich szefów  ;)

DUCH1986    3

Tylko gdzie zdobyc takie walce? Bo samemu chyba ciężko zrobić ;/ A może z jakiejś prasy? tylko tam mała średnic chyba będzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Landfarmer    3572

Trzeba by szukać na złomowiskach maszyn z zachodu tam są takie cuda ostatnio na OLX widziałem cały zgniatacz pokosu do felli za 1500

DUCH1986    3

to może faktycznie lepiej kupić od jakiejś kosiarki i trochę przerobić. Bo jakoś on  musiałby podebrać to z ziemi.

Landfarmer    3572

Tak, mówiłem już nie wiem czy dosyć jasno wytłumaczyłem że trzeba dać z przodu taki jakby kondycjoner palcowy który podbierze i poda na walce, kondycjoner taki jak robił np. famarol

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krawio4
      Witam,

Bardzo proszę o poradę:

Jakiego rozwiązania mogę użyć aby jako rolnik na terenach (R - grunty orne) o przeznaczeniu rolniczym wybudować siedlisko - budynek gospodarczo-mieszkaniowy z pomieszczeniem socjalnym, ogrodzenie, utwardzony dojazd do budynku i utwardzenie przy budynku?

Pozdrawiam.
    • Przez MaciejEs
      Witam, znacie jakieś firmy budowlane w Wielkopolsce, które stawiają oborę, bukaciarnie od a-z ?
      Druga sprawa, polecicie kogoś kto robi projekty?
      Trzecia sprawa, macie kogoś kto robi operat środowiskowy?
    • Przez BOOGY93
      Dzień dobry wszystkim!
      Posiadamy chlewnię, która ma już kilka lat i nadaje się remontu. Podstawowym zadaniem jest przekształcenie jej na chów na rusztach. W związku z tym proszę o pomoc i polecenie firm, które zajmują się nie tylko samą budową od podstaw ale także różnymi przeróbkami. Oczywiście szukałem w internecie aczkolwiek zazwyczaj są to specjaliści od projektowania i budowy od podstaw natomiast tu by się przydał ktoś kto nie boi się wyzwań związanych  z remontem  Dodam, że pochodzę z północnej części woj, małopolskiego i w związku z tym dana firma powinna być z tej okolicy bądź, której zasięg działania to cały kraj. lub obszar w którym mieszkam.
      Jeśli podawanie numerów kontaktowych lub namiarów adresowych jest nie zgodne z regulaminem forum to będę musiał sobie jakoś poradzić. W każdym razie proszę o pomoc.
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich! Mam pewien pomysł w sprawie starego budynku. Chciałbym go zagospodarować, przeznaczyć na oborę na opasy Tylko nie wiem, nie mam pomysłu jak ten budynek "umeblować" aby było wygodnie obsługiwać zwierzęta Wymiary są niezbyt dobre.... Może  ktoś podsunie mi jakiś pomysł Dziękuje z góry za odpowiedzi!
      2,15m - drzwi (usytuowane są na środku ściany)

• Przez lugoski
      witam. czy ktos z forumowiczow posiada moze ladowarke teleskopowa collins teleshift 440?? mam proclem z poskladaniem jej elementow i gdyby ktos posiadal taki sprzet to bardzo prosilbym o kontakt .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.