Polecane posty

DUCH1986    3

Witam, czy ktoś z was coś takiego robił. Chodzi mi o to z takimi gumowymi walcami. Ma to być oddzielna maszyna, nie chodzi mi o przystawkę do kosiarki. Macie pomysł jak to wykonać? A może ktoś widział takie coś do sprzedania?

Landfarmer    3579

Ja to widzę w ten sposób  żeby dać coś w rodzaju podbieraka a dalej dwa gumowe walce. Kiedyś były na allegro takie maszyny z firmy talex coś w rodzaju kondycjonera i na tym można by oprzeć Twój pomysł

Szef wszystkich szefów  ;)

DUCH1986    3

Tylko gdzie zdobyc takie walce? Bo samemu chyba ciężko zrobić ;/ A może z jakiejś prasy? tylko tam mała średnic chyba będzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Landfarmer    3579

Trzeba by szukać na złomowiskach maszyn z zachodu tam są takie cuda ostatnio na OLX widziałem cały zgniatacz pokosu do felli za 1500

DUCH1986    3

to może faktycznie lepiej kupić od jakiejś kosiarki i trochę przerobić. Bo jakoś on  musiałby podebrać to z ziemi.

Landfarmer    3579

Tak, mówiłem już nie wiem czy dosyć jasno wytłumaczyłem że trzeba dać z przodu taki jakby kondycjoner palcowy który podbierze i poda na walce, kondycjoner taki jak robił np. famarol

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AnnaOrienta
      OPIS OFERTY

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko Operator Ciągnika
      Praca przy budowie odcinka drogi S5, woj. Kujawsko-Pomorskie
      Rozpoczęcie pracy marzec lub kwiecień

Idealny kandydat:
      Doświadczenie w drogownictwie
      Licencja do obsługi ciągnika ,,T” lub ,,C”
      Główne zadania:
      Obsługiwanie ciągnika
      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych
      Kontrolowanie stanu technicznego urządzania

Oferujemy:
      Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (agencja pośredniczy tylko w procesie rekrutacyjnym)
      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, na polskim rynku firmie międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
      Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
      Pracę na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy warszawa@orientapolska.pl w temacie maila: Operator Ciągnika
      W CV należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
      Agencja Pracy Orienta działa na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347
        Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.
    • Przez azzadek
      Witam, mam pytanie odnośnie budowy wałów posiewnych, Mianowicie chodzi mi o różnicę między wałem całym a wałem talerzowym, który jest lepszy? Czy jest jakaś spora różnica w ugniataniu? Przesyłam zdjęcia przykładowe oraz filmiki z YT z budowy obu typu wałów.
      LINK: 
      -wał cały z rury 500mm  - 
      - wał z talerzami  -  https://www.youtube.com/watch?v=A9PtxXoTmDM

• Przez michal_xs
      Witam, planuje postawic wiate na maszyny o wymiarach 5x10 chcialbym postawić ja przy granicy ze spadem w moja stronę wysokość gora 4m dół 3m czyki od sąsiada 4m. Jest takie cos wgl.mozliwe? Musze sie odsuwac od granicy? Na taka wiatę? 
    • Przez Bartek1012
      Witam, planuje wymienić olej w skrzyni w moim Case i czy w przystawce i w tylnym moście jest ten sam olej co w skrzyni? Jeśli tak to trzeba spuszczać zapewne ze skrzyni, przystawki do przedniego napędu i tylnego mostu osobno? Jaki olej tam zalać? Jaką gęstość? PS: Na zimnym oleju biegi wchodzą płynnie i wgl a jak olej się dobrze rozgrzeje to jest trochę gorzej, dlatego wydaje mi się że troche gestszy nie zaszkodzi chyba.
    • Przez miszka16
      Witam serdecznie. W związku z tym że przymierzam się do budowy obory z dofinansowaniem z PROW chciałbym na tym forum zapytać się. Czy jest ktoś  kto korzystał już z tego programu? I ewentualnie mógłby się podzielić swoim doświadczeniem jak również polecił jakąś firmę  która kompleksowo się zajmuje takimi programami i budową

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.