Polecane posty

Witam.

Remontuje ursusa 3512 wizualnie i potrzebujedo kabiny tylniej planteki takiej małej i niegdzie nie moge tego znaleś prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arkady12
      Panowie może ktoś sie orientuje kto produkuje takie kabiny ewentualnie gdzie coś takiego można kupić lub podobnego do mf 255 . koja naglak  już obdzwoniony 
      https://www.google.pl/search?q=ursus+3512+kabina+agro&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjc8r2fuZvYAhUMDOwKHQ3zCQ4Q_AUICigB&biw=1600&bih=769#imgrc=aEDLjuJH796vVM:
    • Przez mmarcinn001
      Cześć, poszukuje kabiny koja do ursus 360. Najlepiej z małopolski lub świętokrzyskiego.
    • Przez arasss2552
      Witam, 
      Jestem nowy i myślę ze dobrze założyłem temat.
      A konkretnie poszukuje całej kompletnej zabudowy kokpitu z zegarami do MF 390T lub podobnego jak na zdjęciu.
      Szukałem już wszędzie wiec postanowiłem zapytać tutaj czy może ktos posiada lub wie gdzie takie coś mogę dostać??
      Pytałem u Korbanków lecz tylko oryginał i wołają jak za zboże wiec na razie szukam dalej.
      Myślę ze choć ktoś pomoże.
      Pozdrawiam.

    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )
    • Przez Radziodzio
      Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj