Skocz do zawartości
milosz1713

Ursus 360 - 3p Nie wkręca się

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

milosz1713    3

Witam wszystkich użytkowników szperam dużo w internecie ale nic konkretnego nie moge znaleść na ten temat a chodzi mi o mojego ursusa jest rok po remoncie kapitalnym wszystko było ok jakieś 2-tygodnie temu ciężko kręcił ale zapalił było ok przywiozłem słome ale z ledwością nie miał wcale sił nie chciał sie wogóle wkręcać na obroty max do 1300 i nawet jak dodawałem gazu to gasł. Najdziwniejsze jest to że nastepnego dnia nim jeżdziłem i wszystko było wporządku normalnie wchodził na obroty itp Ma tak na zmiane raz chodzi raz nie. Proszę o pomoc filtry zmienione od paliwa itp.

Karol445    32

Nie ma innej możliwości tylko układ zasilania Smok paliwa w zbiorniku, przewody,pompka zasilająca, filtr paliwa twierdzisz ze zmieniony ale zmień jeszcze raz, i ten filterek w pompie wtryskowej na wstępie. Jeśli wszystko to zawiedzie pompa wtryskowa do sprawdzenia.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

milosz1713    3

Nie ma innej możliwości tylko układ zasilania Smok paliwa w zbiorniku, przewody,pompka zasilająca, filtr paliwa twierdzisz ze zmieniony ale zmień jeszcze raz, i ten filterek w pompie wtryskowej na wstępie. Jeśli wszystko to zawiedzie pompa wtryskowa do sprawdzenia.

witam dzieki za odpowiedzi a ten filterek to gdzie on jest dokładniej i jak sie do niego dostac??dzieki za pomoc bedę mial więcej czasu to sprawdze jeszcze raz dzięki

corrado    217

Ten filtr/siko znajduje się tam gdzie wkręcony jest przewód podający paliwo do pompy jak ustaniesz na przeciwko pompy to pierwszy od prawej wkręcony z góry.

Karol445    32

Tur może pasować ale adaptacja na pewno będzie inna przecież to są kompletnie różne ciągniki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrekkkk
      Czy można założyć do świec żarowych jakiś czujnik, czy oznacza że świece są dostatecznie rozgrzane do uruchomienia silnika?
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.
      W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam
    • Przez mafia5855
      Moja chłodnica strasznie się grzeje przy cięższych pracach polowych. Na dole chłodnicy znajduje się już rdza ok7cm². Czy mam ją wymienić czy może jakieś płyny pomogą bo zależy mi na jak najtańszych kosztach. Z góry dziękuję.
    • Przez abuk14
      Witam
      Gdy uruchomiłem dziś ciągnik po kilku minutach pracy uszłyszałem dziwne stuki dochodzące z dolnej części silnika. Podejrzewam panewki albo pompę olejową.
      Nie mam teraz zbytnio czasu i jezeli możecie, napiszcie co to może być, bo nie chcę się teraz grzebać.
    • Przez Sqowron
      Hejka jaki luz na zaworach ustawić w c 360 ? Z tego co wiem to ssące 0,18 - 0,22  a wydechowe 0,28 - 0,32 ale w praktyce może być chyba trochę luźniej nie? np ssący 0,25 a wydechowy 0,35 ?? Dobrze mówię? A teraz pytanie jak je ustawiać chyba na przemian tylko który z którym 1-4 2-3 ? Czy jak bo nie mam pewności ?