Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam sie nad zakupem używanej prasoowijarki Kuhn i-Bio lub jej starszej wersji Taarup Bio. Posiadam ciągnik NH T5060 i do każdej prasoowijarki na tandemie jest on za słaby, natomiast do i-Bio powinien dac rade.

 

Taką prase bede ściagał z zachodu (chyba z Francji). Powiedzcie  jakie są słabe punkty tych pras, co w nich może psuc sie, na co zwrucic szczególną uwage przy zakupie. 

Opublikowano

Ten ciągnik ma ponad 100 km z tego co wiem a kolega Krone Combi Packa ciąga JD 5720 który ma 84 km, dlatego myślę, że powinieneś się nad nią zastanowić bo wydajność na pewno większa niż i-bio ;)

Opublikowano

Mam wiekszosc łak torfowych wiec waga prasy bedzie miała znaczenie, no i ten tandem na zawrotach bedzie zrywac darn. Mysle ze lekka prasa (ok3,5t) na jednej osi poradzi sobie lepiej niz np Krone na tandemie. Jeżeli myle sie to poprawcie 

Opublikowano

Witam 

Po podłączeniu tej prasy wywala mi hydraulike w ciągniku Wie ktoś jak powinny y być podłączone przewody, bo są 3 Po podłączeniu 2 w 3 widać ciśnienie i wywala olej na centralnym smarowaniu 

Z góry dzięki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez piotr820
      Witam
      Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy.
      Tak jak w tytule, interesuję mnie opinia na temat pras zmiennokomorowych Vicon. Jakie awarie w nich mieliście??? ile bel itp...
      Z tego co wyczytałem to ta firma, to jest połączanie Kvernelanda z Viconem.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie??? Jak stwierdzić przebieg po stanie pasów (czy są jakieś ząbki/schodki które się ścierają po jakimś tam przebiegu tak jaki w JD)???
      Czy wszystkie Vicony mają wiązanie na 2 sznurki??
      A te Vicony to to samo co Greenland??? Jakie jeszcze są prasy tej samej budowy??? Bo np. dziś oglądałem Riviere, Greenlanda i DF i to jest jedno i to samo...
       
      Co myślicie o tejhttp://allegro.pl/prasa-zwijajaca-rolujaca-vicon-rv-157-grenland-i3894313237.html ??? Cena bardzo przystępna, choć w ten przebieg to nie wierzę...
      A gdzie sprawdzić rok produkcji, bo na tabliczce znamionowej nie znalazłem?? No na felgach jest, ale felgi można zmienić...
      Sorki za tyle pytań.
      Pozdrawiam: piotr820
    • Przez Awek
      Witam , posiadam prasę rivierre 116l , i mam problem , mianowicie przy podnoszeniu klapy tylne  pasy są mocno naciągnięte czy to normalne ? , po drugie po sprasowaniu z balota ciągnie się sznurek , i nie wiem jak to wyregulować balot podniesiony turem do góry a z dwa metry sznurka wisi , jak to wyregulować? I do czego jest regulacja tym zaworem ? Z góry dzięki 

    • Przez krystix69
      Witam.Mam problem z prasą rolującą vicon rv157. Po włączeniu sterownika wyskakuje komunikat "MAX" I automatycznie samo puszcza sznurek pomimo ze komora jest całkowicie pusta.Próbowalem wyłączyć i włączyć sterownik ale nic to nie dało. Jeśli ktoś przerabiał temat to proszę o info.
    • Przez Kuba42877
      Witam jak w temacie, czy miał może ktoś problem z czymś takim w tej prasie albo podobnych konstrukcjach?
    • Przez sęczkowski1221
      Witam w mojej prasie Vicon 2190 nie jest podawana siatka komputer zaczyna proces ale ramię  podające siatkę nie rusza się jedynie wyświetla się błąd act_pwr 13,3 v szukałem problemu w internecie jednak nic nie znalazłem. 
      Prosił bym serdecznie o pomoc w znalezieniu usterki. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v