Skocz do zawartości

Karolek1997

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karolek1997

  1. Witam Po podłączeniu tej prasy wywala mi hydraulike w ciągniku Wie ktoś jak powinny y być podłączone przewody, bo są 3 Po podłączeniu 2 w 3 widać ciśnienie i wywala olej na centralnym smarowaniu Z góry dzięki za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v