Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

SM Mlekovita Wys. Maz. ponad 40000l białko 3,31% tłuszcz 4,04% 1.35zł brutto dla vatowca

Opublikowano

panowie uwazajcie z tym wypowiadaniem umow bo u nas mleczarnia nie przyjmuje nowych dostawcow(nie chca mleka) zeby nie bylo tak,ze tu wypowiesz tam cie nie przyjma i masz problem.

 

moja mleczarnia przyjmuje teraz właśnie dużo nowych dostawców chyba potrzebują mleka :)

 

Opublikowano

SM Mlekovita Wys. Maz. ponad 40000l białko 3,31% tłuszcz 4,04% 1.35zł brutto dla vatowca

to za kwiecień? bo u mnie to fakturka dopiero z kierowcą około 20-tego.

Opublikowano

Kosów Lacki 64 tys. litrów, 3.56 białko, 4.19 tłuszcz, 1.28 netto czyli 1,35 brutto

Gość Kasia22
Opublikowano

Też tak się zastanawiam dość duży litraż :)

Czekam do środy na fakturę i jestem ciekawa ile cena poszła w dół :/

Opublikowano

Normalnie mam 45-50 tys zależy ile dni w miesiącu i ile krów dojnych. ale z związku z końcem roku kwotowego i takimi innymi cudami mam za kwiecień 64 tys. litrów, ostatnio miałem 62 dojne czyli około 25l dziennie także wynik nie jakiś mocno wywindowany

Opublikowano

to za kwiecień? bo u mnie to fakturka dopiero z kierowcą około 20-tego.

 

Tak

Opublikowano (edytowane)

Normalnie mam 45-50 tys zależy ile dni w miesiącu i ile krów dojnych. ale z związku z końcem roku kwotowego i takimi innymi cudami mam za kwiecień 64 tys. litrów, ostatnio miałem 62 dojne czyli około 25l dziennie także wynik nie jakiś mocno wywindowany

64000/30=2133

2133/25=85

Inaczej:

25*62=1550

1550*30=46500

Faktycznie cuda wianki...

Edytowane przez bieniek_88
Opublikowano

no faktycznie, chociaż ja inaczej liczę... odbiorów 16 (w dni nieparzyste -1 i 31) 64000/16=4000 l

i dalej: 4000/62 krowy/ 2 dni = 32,26 l dziennie.

cóż widocznie każdy ma swoją matematykę dla jednego 32,26 litry dziennie od krowy to to samo co 25 litrów.

Opublikowano

Uważam, że wyraźnie napisałem że normalnie mam 45-50 tys. zależy ile jest krów dojnych bo przy 70 sztukach czasami jest 10 zapuszczonych a czasami 2, a za kwiecień miałem 64 tys. z racji ze część była za marzec, widać krótko siedzicie jeszcze w tym temacie jak nie wiecie co to przepisywanie mleka.  25l*62 sztuki*30 dni=46500l więc czytajcie ze zrozumieniem i nie szukajcie dziury w całym...

Opublikowano (edytowane)

Człowiek uczy się całe życie..

Spokojnie, nie denerwuj się. To wychodzi, że jakieś 17,5 tyś. z marca oddałeś na kwiecień. W jaki sposób tego dokonałeś? Nie sądzę abyś tyle mleka przechowywał w zbiorniku +/- 10 dni:)
To nie żadna złośliwość tylko ciekawość.
Pozdrawiam.

Edytowane przez bieniek_88
Opublikowano (edytowane)

chyba jesteś największym dostawcą piątnicy z taką ilością mleka

 

 

 

i dzięki edycji przez moderatora post ten stracił sens

Edytowane przez qazi
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v