Skocz do zawartości
Kamil1998

Gdzie zamocować halogeny?

Polecane posty

Kamil1998    85

Witam, kupiłem ostatnio halogeny kwadratowe firmy WESEM do ciągnika 7745 z ładowaczem. Planuje zamocować je z przodu,tylko mam dylemat gdzie. Chciałbym żeby lampy oświetlały mi chwytak i drogę za chwytakiem, ponieważ gdy jadę z belotami zasłaniają mi reflektory w masce. Myślałem o dwóch miejscach: Trójkąt samopoziomowania na ładowaczu, lub tam gdzie stare reflektory czyli na kabinie. Które rozwiązanie jest lepsze waszym zdaniem? Pozdrawiam

grzesiek5672    53

do tura dobrze było by je zamontować tak jak jest montowane światła w nowych Ciągnikach ;p masz postojówkę kierunek i nad tym jest reflektor :) wiesz mniej więcej o co mi chodzi ?:D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Chodzi mi po głowie taki pomysł aby założyć pompę do przody znaczy z koła pasowego i co mi by było potrzenbe do tego? I jaka pompa była by najlepsza? Chciłabym do niej podłączyć zasilanie tura.
    • Przez Sebian99
      Witam wszystkich...
      Przeszukałem forum,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Mianowicie,zna ktoś może dobrego fachowca od napraw i wszelkich modów w starszych Zetorach z woj.łódzkiego?Generalnie chodzi o dołożenie przedniego napędu.Będę wdzięczny za info!
    • Przez przemo5040
      Myślę nad założeniem do zetora 5011 tura tylko nie wiem czy będzie sobie dawał rade z nim. (Jak z uszkodzeniami przedniej ośki itp.) Dodam że będzie musiał podnosić belki po ok -/+ 600 kg . Z góry dzięki za odpowiedzi