ArekKrajnik

Umowa z Agri Plus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petro11    29

Witaj. Ja przez pare lat sprzedawałem pszenice i żyto tej firmie ale Agri Plus z Kętrzyna. Wszystko w porządku, płatności od odbioru zawsze równe 14dni. Żadnych problemów o ile oczywiście parametry w porządku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Jedyny minus to czasami kolejki które tworzą ich beczki z paszami-zawsze mają pierwszeństwo i czasami trzeba sporo postać. Zboże musisz mieć dobre ale jak czasami jakaś wilgotność o 1% za duża to przyjmą. Ale nie próbuj wciskać im jakiegoś badziewia bo kiedyś szło wszystko im sprzedać a teraz mają wszędzie monitoring i dokładnie sprawdzają co masz na przyczepach, nawet jak wyjeżdżasz pusty to dróżnik zajrzy na przyczepy czy puste..... tak jest w moim rejonie i podejrzewam że w każdej ich firmie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekKrajnik    1

Mi bardziej chodziło o to bo ta firma zajmuje sie też tym ze dają rolnikowi 1000 sztuk tuczników oni dają paszę a rolnik tylko je obsząta i dogląda i zastanawiam sie aby podpisać z nimi umowe na 10 lat :D A chce sie dowiedziec cos o tej firmie gdyż musiałbym postawić tuczarnie na 1000 sztuk za 750 tyś wiec lepiej sie dowiedziec trochę o tej firmie aby pózniej nie zerwali umowy i nie splajtować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Na pewno ta sama z siedzibą w Poznaniu. Nie napisałeś na początku czy chodzi ci o sprzedaż zbóż czy chów świń bo zajmują się i tym i tym.... ale cóż. Ja odstawiałem im tylko zboża to co nie co wiesz..... Splajtować to nie splajtują skoro już przetrwali przez te kiepskie lata dla tuczu.... u mnie te pasze to już kupe lat robią i dalej są wypłacalni i nikt się nie skarży.... Ryzyko zawsze jakieś jest ale najważniejsze że zbyt pewny bo teraz świnki sprzedać to nie tak łatwo.... sam wiesz. Ja bym poczekał co tam dalej z tymi ruskimi będzie bo jak na razie to słabo to idzie wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekKrajnik    1

Mi chodziło abym ja nie splajtował .A z nimi jest umowa niezależnie od ceny swini itp . Umowa podpisana na 1000 sztuk na 10 lat a cena nigdy nie wzrosnie i nie spadnie . I musze się nad tym mocno zastanowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Sam jestem ciekawy jak jest z taką firmą, ponieważ sam myślę o takim tuczu kontraktowym  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj