Skocz do zawartości
piech

ceres 85 swieca zarowa

Polecane posty

piech    0

witam,czy renault ceres 85 z 95r maja swiece zarowe jak tak to prosze o jakies info np jak ja podgrzac, dzieki

Adameo    1

jeśli jest to silnik John Deere to jest przy filtrze paliwa na przewodzie od powietrza od filtra przekażnik jest przy zbiorniku bezpiecznik jest pod kabina koło akumulatora A uruchamianie świecy polega na przekręceniu stacyjki w odpowiednie miejsce jest to chwile przed pozycją uruchamiania będzie widać że kontrolki przygasają podobnie jak w Ursucie c330 Jak coś to pisz. Jak możesz to zrób fi fotki jak są poprowadzone przewody od nagrzewnicy podłaczone gdzie i jak. Pozdro.

piech    0

jest to silnik mwm sproboje przekrecic kluczyk i zobacze czy lepij bedzie palic,dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas2909    4

Co do przewodów do nagrzewnicy to zasianie podłączone jest do chłodnicy na dole z lewej strony(jak patrzysz z przodu ciągnika), natomiast powrót do bloku silnika obok zbiornika paliwa po prawej stronie (jak patrzysz z przodu ciągnika) oba wychodzą ze słupków kabiny przy tylnych kołach.

mtracz    71

Świeca płomieniowa na początku kolektora ssącego. Przewód paliwowy i elektryczny doprowadzony do niej.

Przekręcasz stacyjkę do pierwszego oporu, kontrolki mogą zgasnąć lub przygasnąć zależny jaka stacyjka. Trzymasz tak 10 sekund potem przekręcasz dalej i kręci rozrusznik. Świeca nie zadziała gdy jest zapowietrzona lub nie ma ciśnienia w układzie paliwowym, dlatego czasem trzeba przepompować ręczną pompką przed uruchomieniem lub zakręcić silnikiem przez chwile by podpompować paliwo.

Adameo    1

u mnie mam taką świece tylko jest problem. gdy ją włączam to przygasają kontrolki ok ale gdy już sie zagrzeje i próbuje palić to rozrusznik przerywa tak jak by  był słaby akumulator. Co jest tego powodem.Myślał ktoś nad tym żeby włącznik świecy żarowej założyć oddzielny nie w stacyjce

mtracz    71

Najpierw sprawdź czy stacyjka jest sprawna, akumulator, sama świeca płomieniowa.

piech    0

ty krys14 jak ci sie nipodobaja moje posty to nieczytaj i niestawiaj ostrzezen p.......

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-640-rz-CID757-IDqxFAp.html?ref[0][path][0]=392209421&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
    • Przez TomekLOP
      Witam
      W mojej 103,54 nisko podnosi podnośnik pytałem innych to max podniesiony ma 105cm mój podniesie tylko na 85cm podnosząc rękami za ramiona podnośnika osiągnę te 105cm, gdzie szukać problemu może są jakieś zawory krańcowe źle poustawiane. Chyba że jest jakaś regulacja przy dźwigni do podnoszenia. Podnośnik zwykły mechaniczny bez ehr.
      Dodaje filmik jak to wygląda: 

• Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez mieszko12k
      Witam. Ile jest filtrów paliwa w Renault 103 14 ? Gdzie się znajdują? Jak wyglądają? Może ktoś wie, jakie ceny, jakie zamienniki czy cuś  : D
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.