Skocz do zawartości

Ładowarka MANITECH


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam,

czy ktoś coś może powiedzieć wiecej w temacie tych ładowarek. Pilnie potrzebuje informacji na ich temat tzn. jakoś wykonania, zużycie poszczególnych części i ogólnie o samej firmie. z góry dzieki 

Opublikowano

Witam. zakupiłem ładowarkę z firmy mani-tech w maju tego roku.... kosztowała wraz z mieszalnikiem do betonu ponad 100tys zlotych netto i musze przyznac ze jestem mega zawiedziony... po kilku godzinach pracy pękł sworzen na lyzce ale zdarza sie:) co gorsze po kilku dniach pracyt odpadly dwa liczniki na desce rozdzielczej (odkleiły sie od szkla i wpadly w odchłań)' przestały działąć wycieraczki, musiałem kupić nowy rozrusznik bo "nowy" spalił sie po tygodniu, po 200mh wystąpił mocny wyciek z pod uszczelki misy olejowej, elementy maszyny sa malowane od nowosci tylko farba bez zadnego podkladu antykorozyjnego co sprawia ze maszyna wyglada fatalnie po kilku deszczowych dniach,, wymienilem wszystkie uszczelki w wezach bo stare puscily po kilku godzinach pracy, kilka wezy jest juz nowych... o serwisie i gwarancji lepiej nie wspominam bo to jakis zart... musze wozic uszkodzone czesci do firmy a tam oddaja mi nowe :) chetnym wysle zdjecia na potwierdzenie moich słów... ogólnie jestem mega zawiedziony i zły sam na siebie ze dokonałe,m tegom zakupu!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Tadeusz1212
      Witam, mam problem z jazdą do przodu w ładowarce Merlo 26.6 z 1999 roku. Po odpaleniu na " zimnym oleju " jaki czas jest ok. Natomiast po rozgrzaniu zaczyna robić który stopniowa sie zwiększa. Jazda do tyłu czy na 1 czy 2 biegu jest poprawna natomiast brak jazdy do przodu. Czasami coś załapie ale to nie jest prędkość proporcjonalna do ilości gazu, nawet po wrzuceniu rewersu na luz ładowarka dalej jechała. Po zatrzymaniu jej hamulcem itd znowu przez pewien czas brak całkowicie. Czasami wrażenie ze minimalnie chce ruszyć ale nie daje rady. Natomiast powtarzam do tyłu wszystko działa bardzo dobrze. Jak ładowarka ostygnie przez chwile jest ok i problem się powtarza. Gdzie może być przyczyna ?
      Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi.
    • Przez Tikuś
      Witam, 
      posiada ktoś może dokument jak skalibrować czunik przeciążenia w ładowarce Dieci?
      Pozdrawiam, Tikuś!
    • Przez MIRAS699
      Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem
    • Przez kkzloty
      Witam
      Do wyboru mamy dwie ładowarki: nex n120 bądź bekker w1160. Są tu jacyś użytkownicy tych ladowarek? Się sprawują, jak z awaryjnoscia i ogólnie czy sprawdzają się w pracy na gospodarstwie 
    • Przez Krzysiek627
      Witam mam kolejny problem ze swoją ładowarką Manitou 627 Turbo, ładowarka czasem zatrzymuję się w czasie jazdy i aby ruszyła trzeba ją zgasić i odpalić ponownie, czasem Nawet kilka razy, czy ktoś z Was miał podobny przypadek i ma pomysł lub jakąś podpowiedź co może mieć winę? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v