Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JOZEEKK

Siłownik hydrauliczny

Polecane posty

JOZEEKK    0

Mam pytanie... Czym się różni siłownik hydrauliczny jednostronny od dwustronnego? Bo mam zamiar założyć do siewnika żeby znaczniki się same składały.

seweryn20    582

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temat zamykam, bo jak widać używanie google nie boli, a już wszystko zostało wyjaśnione.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Witam
      Mam pytanie do użytkowników ursusa 3512. Czy ktos z Was sie orientuje czy jest mozliwosc przerobienia reduktora od hydrauliki, zeby nie trzeba było za kazdym razem przełączac dzwigni pod siedzeniem do działania podnosnika albo wyjsc hydraulicznych? Rozwiazanie standardowe z taki przełaczaniem jest szczegolnie niewygodne podczas łądowania bel podnosnikiem masztowym zaczepianym na tył ciagnika.
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez marioc14
      Witam jaki olej hydrauliczny polecacie do valtry 6400. Zastanawiałem się nad valtra transmission HT 100. Może ktos sie orientuje czy modele 6400 były wyposarzone w chłodnice oleju bo jak wiecej popracuje ciągnikiem to olej hydrauliczny osiaga dużą temperatura juz wczesniej zadawałem te pytanie na forum ale nie uzysk ałem zadawalajacej odpowiedzi jak myslicie co moze byc spowodowane szybki wzrostem temperatury oleju moze to byc spowodowane nie wlasciwym olejem zanieczyszczeniem filtrów?? Bede wdzieczny za pomoc.
    • Przez 18mateo18
      witam
      Mam problem ponieważ mój ferguson nie puszcza powietrza z pneumatyki tylko nabije na maxa i ślizga się pasek od sprężarki co jest popsute ????
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.