Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
napaleniec93

biegi w nh t5.105

Polecane posty

napaleniec93    13

Mam pytanie odnosnie zmiany biegow w nh t5.105. A mianowicie kiedy uzywa sie sprzegla noznego lub tego w joystiku ;) na jednej gauce jest I, II, III czyli chyba te szosowe itd. A na drugiej 1,2,3,4 i zajac oraz żółw. I czy zmiane kierunku jazdy czyli rewers uzywa sie ze sprzeglem ? Głupie pytania no ale od czasu do czasu mam okazje nim pojezdzic i niechce robic czegos zle, mam nadzieje ze mi doradzicie :D

caselampo    6

Aby do I,II,III, używasz normalnego sprzegla a do 1,2,3,4 używasz tego w joistiku a do zajaca i zulwaia uzywansoe abyntych dwuch guzikow z boku w joistiku a rewers to mozna i normalnieni bez sprzegla

caselampo    6

Aby do I,II,III, używasz normalnego sprzegla a do 1,2,3,4 używasz tego w joistiku a do zajaca i zulwaia uzywansoe abyntych dwuch guzikow z boku w joistiku a rewers to mozna i normalnieni bez sprzegla

Wiadomość z agroFakt.pl

xerion3800    42

Sprzęgło używasz tylko do zmiany skrzyń czyli I II III. Guzika do zmiany 1 2 3 4. A rewers używasz bez sprzęgła. 

napaleniec93    13

Dzięki za pomoc :) czyli jednak robiłem wszystko dobrze, no może oprócz rewersu bo brałem ze sprzegłem ale to chyba nie przeszkadza :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować