Skocz do zawartości
maciek56

Problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maciek56    4

Witam prosilbym o porade, otoz chce sciac jabłoń ktora rosnie na wspolwlasnosci. Wspolwlasciciem jestem ja i moj brat. I tu moje pytanie czy moge bez zadnych pozwolen z gminy oraz bez pozwolenia brata(ktory jest przciw wycince) sciac ta jablon??? Dodam ze jablonka rosnie w sadzie (nie przy drodze itp.)

Edytowano przez maciek56

PK007    14

Z gminy nie trzeba mieć zezwolenia na drzewa owocowe ale potrzebna jest zgoda współwłaściciela bo to też jego drzewo

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kendzior15
      Cześć mam pytanie do kolegów którzy jeżdżą, wynajmują maszyny, jaka jest stawka dla operatora sieczkarni i kombajnu za hektar? Podkreślam że mam wszystkie uprawnienia na maszyny
    • Przez szaman1
      Witam jeżeli mam wykorzystane 13 tys euro de minimis, i teraz zakupie ziemie jednorazowo przekroczę ten limit o 1 tys euro. Czyli w sumie będzie to 16 tys euro. To dobrze rozumiem że będę musiał zwrócić  te 3 tys euro.?
    • Przez JuliaMroczek
      Myślicie, że program 500+ jest w stanie coś zmienić jeżeli chodzi o dzietność w Polsce?
      Kolejne pytanie, to czy nie lepiej było np podwyższyć kwotę wolną od podatku? Za te pieniądze które zostały przeznaczone na 500+ dla każdego można by było podwyższyć kwotę wolną od podatku do 40 tys zł. Zmotywowałoby to osoby do pracy. Praca bardziej by się opłacała. No i z czego w przyszłym roku to sfinansujemy? Bo przecież pieniądze nie rosną na drzewach.
    • Przez vincenty4
      Witam wszystkich
      Mam na sprzedaż działkę 5 ha o statusie budowlanym w okolicach Wrocławia. Gdzie waszym zdaniem warto wystawiać ogłoszenia sprzedaży takiej działki? Czy warto bawić się w OLX/Otodom etc? Myślałem nad billboardem przy autostradzie, albo bezpośrednich mailach do różnych firm. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jakie kroki mogę podjąć, aby skutecznie się rozreklamować?
      Z góry dziękuję za pomoc