Zaloguj się, aby obserwować  
GABRYS1997

maxtrack

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GABRYS1997    323

co to jest ten maxtrack ?? ostatnio widziałem case 5150 i na dachu miał napisane maxtrack, wcześniej cos czytałem że coś takiego jest. Ale co to jest ?? jakaś inna skrzynia ? silnik jakoś "podrasowany" ? czy jakaś "bogatsza" wersja ?? bo już nie wiem...

BENNY82    72

nie jestem pewien ale to chodzi chyba o detektor ruchu który był montowany opcjonalnie. podczas prac polowych na desce rozdzielczej jest podziałka z zakresem poslizgu kól wzgledem podłoża . Ów detektor ma na celu unikania poslizgu kół a co za tym idzie strat paliwa. ale moge sie mylic. może to byc również skrzynia z przełaczniem półbiegów pod obciążeniem przyciskiem w drążku zmiany biegów.

i głupot nawypisywałem. maxxtrac to ciągnik wyposażony w biegi pełzające.

Edytowano przez BENNY82

Wiadomość z agroFakt.pl

BENNY82    72

a te inne rzecz októrych pisałem? a napis maxxtrac w jkich miejscach na ciągniku sie znajduje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Damianek94
      Witam. W moim Case Puma 160 wyświetla się komunikat o konieczności przeprowadzenia „light service” i „heavy service”. 
      Przytrzymywanie przycisku „książka&klucz” nic nie pomaga.
      Ma ktoś jakiś sposób na to?
      Pozdrawiam 

• Przez mjurgonski
      Witam . Mam problem z case mx 100c , gdy go odpale i chce ruszyć włączając rewers  do porzodu zapala sie pomarańczowa kontrolka N i wtedy juz nawet do tylu nie chce jechać, jednak gdy go ponownie odpale i włączenie rewers  na tył to do tylu jedzie . Jaka może być przyczyna?  
    • Przez sunday
      Witam mam takie pytanie czy w CASE MX 135 jest to normalnie, że WOM na wolnych obrotach włącza się i po chwili sam się wyłącza, po dodaniu nawet minimalnie gazu wszystko działa jak należy. Pytam z czystej ciekawości bo w pracy to  nie przeszkadza
    • Przez razorM31
      Witam
      Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.