Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Masterek24    0

Witam

Mam taki mały problem. Ciągnik na zimno pali elegancko. Jak popracuje nim w polu  ( temp wody w normie ) i go zgasze to nie chce czasami odpalić tzn nie kręci. tylko tak "tyka" i za którymś razem łapie o co chodzi ?

mtracz    72

Włącznik elektromagnetyczny na rozruszniku nie łączy styków lub są one na tyle przypalone że nawet połączone zworą nie płynie nimi prąd.

A więc wymiana. Nie pamiętam czy był on rozbieralny, bo jeśli tak to jest dla niego jeszcze szansa.

Oczywiście może być także spadek napięcia na przewodzie załączającym włącznik elektromagnetyczny i także będą problemy z uruchomieniem.

slajders25    11

Mam ten sam problem tyle że u mnie nie łapie jak jest zimny. Ale dwa trzy razy przekręcę kluczykiem i załapie. Podejrzewałem właśnie że to problem jest z tym włącznikiem

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    138

Jak będzie słaby styk na włączniku elektromagnetycznym/kablach/połączeniach/masie to mocniejszy akumulator pomoże tylko na chwile albo wcale.

marian20    23

Ja mam tak samo od 3 lat. Przyzwyczaiłem się i tyle. W 6140 tak się dzieje. Kiedyś kolega który nie wiedział o co chodzi ukręcił mi kluczyk w stacyjce. W 6180 mam za to taką sytuację , że po odpaleniu czasami nie działa rewers. Nie wskakuje ani do przodu ani do tyłu tylko miga i pika. Ale jak zgaszę i dopalę ponownie to jest ok. Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez malyradzio
      WITAM!!
       PROSZĘ O POMOC MAM PROBLEM Z PODNOŚNIKIEM W FERDKU,A MIANOWICIE NIE MA KOMPLETNIE ZASILANIA W PANELU EHR
      ZGASŁ NAGLE PODCZAS PRACY,NIE ŚWIECĄ SIĘ ŻADNE DIODY,NIE REAGUJE NA PRZEŁĄCZANIE POZYCJI GÓRA/DÓŁ,NIE REAGUJĄ RÓWNIEŻ PRZEŁĄCZNIKI NA BŁOTNIKACH
      PROSZĘ O POMOC MOŻE KTOŚ JUŻ MIAŁ TAKI PROBLEM Z FERDKIEM:?
    • Przez RedPower
      Witam,
      zabrałem się za naprawę skrzyni biegów w mf 3065 ( 32x32) w celu wymiany zużytych synchronizatorów. Rozpołowiłem już traktor i zdjąłem dekiel w komorze w której znajduje się sprzęgło. Co dalej aby dobrać się dalej do skrzyni. Zielony element się cały rusza lecz nie chce wyjść.
      LINK DO RESZTY ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/7c1doGIDZBfkK29Q2

• Przez mfmf
      mam problem z kontrolka zapchanego filtra oleju, zapala sie po jakiejs godz pracy w polu, gdy go zgasze odstoji 5-10 minut gasnie ale po chwili znowu sie zapala. Ciagnik po zapaleniu kontrolki nadal jest sprawny i wszystko dziala wporzadku?

olej i filtry sa nowe, olej to fuchs hydramot 10w40

co to moze byc? czujnik cos nie bangla?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Jak odpowietrzyć hamulce w tym masseyu? Dodam że na ręcznym hamuej ostro a na nożnym na prawe w miare a na lewe wogóle. I dodam jeszcze że posiada on pneumatyke dwuobwodową. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.