Skocz do zawartości
RafaJana

Claas dominator 76

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
RafaJana    0

witam sory ze zakladam znow temat bo niestety niedowiedzialem sie za duzo z innych.

mianowicie ludzie pisali duzo , ja ostatnio bylem u rodziny gdzie maja claasa 76 i ten kombanj niejest taki zly jak go malują, mlocarnia niejest jak u pl bizona ze sie zamula na wiekszym zborzu?przynajmniej tu niech sie wypowiedza ludzie co maja tego bizona czy ma dobra przepustowosc?z jakim silnikiem szukac pasi mi heder 3.60 3.90 max.co dalej w jakich granicach cenowych mozna nabyc dobra maszyne z rokiem to nw ale mtg jakie moga byc?moc km? co dalej nw jakies wasze opinie przezycia sugestje bo na poczatku chcialem domka 86 ale teraz niewiem czy warto wysrac tyle kasy na niego chyba ze by sie trafila okazja .na co patrzec szukajac w necie jakiegos moze sami dacie jakies linki do poogladania .

Pozdrawiam.

Edytowano przez RafaJana

Wiadomość z agroFakt.pl

RafaJana    0

dobra powiem krotko na chu...k cos piszecie skoro nie macie nic do napisania!!!?

Edytowano przez RafaJana

siwusx    0

Ja mam D76 z hedrem 3.60m silnikiem 6 garow Mercedesa i po polu jeżdżę b szybko. Heder nie duży to i po ulicy pojadę. Mam 55ha i jestem b zadowolony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się