Skocz do zawartości

Polecane posty

Szypcio    0

Mam zamiar kupić ciągnik ok. 100 km i chciałbym się zapytać jaki sprzęt warto do niego dokupić? Mam agregat(chyba 2,5m) z dwoma rolkami z tyłu i dwa pługi trójka i piątka (oczywiście bez obrotu). Ten sprzęt ciągnął wcześniej MF 255 z 50km.

Pług 4 skibowy obrotowy i do tego jakiś agregat 3,5-4m z podwójnymi wałkami oraz talerzówka 3,5m pewnie brony też by się jakieś przydały al to do mf 255.

Wiadomość z agroFakt.pl

BIZONURSUS    8

pługi 4 skibowe akpil mix 40 wsumie to mozesz kupić i 5 bo jest regulacja  na mniejszy rozstaw i jest on do 100konnego ciagnika ja mam 5 skbowy akpil mix 40 i bardzo go sobie cenie jednobelkowy a dalem 10tyś coś polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.
    • Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

• Przez Starzyno

Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

• Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.