Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
witek

co sadziecie o MF 6480??

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

rufus    0

Ludzie co Wy wszyscy tak za tym jd? MF to juz jest zły traktor? I nie wmawiajcie mi teraz jaki to jd jest niezawodny bo każda maszyna sie psuje wcześniej czy puźniej... zreszta moim zdaniem dzisiejsze zachodnie ciągniki są mniej więcej na tym zamym poziomie. Wracają do tematu to MF 6480 wydaje mi sie bardzo przyzwoita maszyną z bardzo fajna stylistyką (zresztą moim zdaniem ładniejszy od jd seri 6020) niestety bliżej niemiałem okazji poznać tego ciągnika.

Pozdrawiam

dawid20    0

john deere to jest bestia mi jd 6920 z pługiem kervalanda 4 skibowym i doprawiaczem mieści się w 20 l/ha NIE KUPUJCIE JOHN DEERE

Lukasz4255    2

Coś mi się nie chce wierzyć w to spalanie. Ja mam mf 4255 95km i z czwórką pali ok 14l/h mój znajomy ma 6310 100km i pali mu 17l/h

yacenty    565

panowie wszystko zalezy od ziemi :P

ten sam tarktor, ten sam operator ale 2 rozne kawaliki ziemi i bedzie 13l/ha i bedzie 20l/ha :)

u mnie nawet to widac w zetorze :P jest kawalek ze jest 18l a jest 15 a pola sa 2-3km od siebie a co dopiero rozne rejony polski? porownac iły albo piaseczki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Radek519
      Cześć. Potrzebuje opinii na temat ciągnika MF 4245  ogólnie interesuje mnie wszystko.
      - awaryjność
      -spalanie, choć wiem ze nie będzie wielkie bo to Perkins  
      -skrzynia biegów 
      Dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem w belownicy na 10ha
    • Przez michalt36
      Nie daje mi oleju na przystawke do przedniego napedu. Elektro zawory zamieniane prad jest a naped sie nie zalacza 

• Przez marian20
      Witam
      Wie ktoś może gdzie znajduje się sprężarka od amortyzacji kabiny w tym modelu? U mnie nie działa pompowanie automatyczne. Mogę tylko napompować przewodem awaryjnym za kabiną ale po kilku godzinach pracy powietrze ucieka.  Czy jest to ta sama sprężarka co pompuje amortyzację przodu?
      Drugie pytanie to czy można pracować z całkowicie spuszczonym powietrzem? Na logikę...niby tak ( przecież ma poduszki) ale wolę zapytać.

• Przez radekFT675DT
      Witam.
      Czy do odkręcenia misy olejowej trzeba odjechać silnikiem od sprzęgła?
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy massey ferguson 6245 będzie pracował na 25ha będzie głównym traktorem 
      Mam poważne zamiary co do tego ciągnika czy warto go kupić za cene 61000 brutto do negocjiaci 
      Jakie mają spalanie jak z awaryjnością 
      Czy da sobie radę z aktywnym agregatem siewnym 3m
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ