Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

Claas czy Kuhn

Polecane posty

Mam pytanie co możecie powiedzieć o prasach pasowych Kuhna i Claasa. Planuję zakup nowej prasy napewno pasowej robię 1000 sztuk beli sianokieszonki 400 siana i 400 słomy, Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Powiem szczerze CLAAS jest bardzo dobry ale drogi. A o KUHN za dużo nie powiem. Mogę ci powiedzieć że LELY to najlepsza prasa na rynku. Najwydajniejsza i najtrwalsza. Mówią że sprzedali WELGER'a LELY i że jakość spadła. Ale WELGER utrzymał swoją jakość i staranność do wszelkich szczegółów . A cena też jest bardzo przystępna.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

Prasy Kuhn to dawniejsze prasy Vicona. Według mnie najlepsze pasówki to Lely, Mchale i JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie kupie JD u znam parę rolników co kupili JD i teraz bardzo żałują tego. Bardzo awaryjne słaba wydajność. Nie wiem czy to prawda bo sam nie miałem nigdy JD ale z tego co oni mówią to nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Proponuję przejechać się po polach i zobaczyć pracę Kuhn'a w akcji ;) Ja nie mam jej nic do zarzucenia. Cenowo jak wypada w porównaniu z Claasem? 1800 bel w sezonie? To 4 jak nie 3 dni pracy takiej prasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawo351    14

Lely takie dobre prasy a w mojej okolicy 4 nowe prasy lely się spaliło

 

Spróbuj na testy sobie wziąć prasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez dominikl95
      Witam mam możliwośc kupienia kosiarki dyskowej kuhn ,ale że miałem tylko zwykłe rotacyjne chciałbym zapytać się jak się one sprawują, i na co zwracać uwagę przy zakupie. Dodam że ta kosiarka ma rozwalone 2 łożyska. Jak myślicie czy warto to kupować?
    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj