Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

Claas czy Kuhn

Polecane posty

Mam pytanie co możecie powiedzieć o prasach pasowych Kuhna i Claasa. Planuję zakup nowej prasy napewno pasowej robię 1000 sztuk beli sianokieszonki 400 siana i 400 słomy, Proszę o pomoc

xerion3800    42

Powiem szczerze CLAAS jest bardzo dobry ale drogi. A o KUHN za dużo nie powiem. Mogę ci powiedzieć że LELY to najlepsza prasa na rynku. Najwydajniejsza i najtrwalsza. Mówią że sprzedali WELGER'a LELY i że jakość spadła. Ale WELGER utrzymał swoją jakość i staranność do wszelkich szczegółów . A cena też jest bardzo przystępna.

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

morfi81    30

Prasy Kuhn to dawniejsze prasy Vicona. Według mnie najlepsze pasówki to Lely, Mchale i JD.

Wiadomość z agroFakt.pl

Napewno nie kupie JD u znam parę rolników co kupili JD i teraz bardzo żałują tego. Bardzo awaryjne słaba wydajność. Nie wiem czy to prawda bo sam nie miałem nigdy JD ale z tego co oni mówią to nic specjalnego

kris14    259

Proponuję przejechać się po polach i zobaczyć pracę Kuhn'a w akcji ;) Ja nie mam jej nic do zarzucenia. Cenowo jak wypada w porównaniu z Claasem? 1800 bel w sezonie? To 4 jak nie 3 dni pracy takiej prasy ;)

Slawo351    14

Lely takie dobre prasy a w mojej okolicy 4 nowe prasy lely się spaliło

Spróbuj na testy sobie wziąć prasę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem tu nowy i zbytnio nie ogarniam jeszcze tego forum więc prosił bym o wyrozumiałość. Mam zamiar jak w temacie zakupić claasa Europę z sieczkarnią i chciałbym zasięgnąć waszych opinii o tym kombajnie, jak się sprawuje czy jest awaryjny jak z częściami i czy dało by się go ustawić do koszenia bobiku oraz rzepaku.
    • Przez claas1066
      Kombajn po włączeniu młocarni przestaje podnosić heder motowidla przyspeszacz nie działa po wyłączeniu młocarni wszytko jest dobrze podnosi normalnie pompa jest dobra olej jest co to może być z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego