Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
12newholland12

Claas czy Kuhn

Polecane posty

Mam pytanie co możecie powiedzieć o prasach pasowych Kuhna i Claasa. Planuję zakup nowej prasy napewno pasowej robię 1000 sztuk beli sianokieszonki 400 siana i 400 słomy, Proszę o pomoc

xerion3800    42

Powiem szczerze CLAAS jest bardzo dobry ale drogi. A o KUHN za dużo nie powiem. Mogę ci powiedzieć że LELY to najlepsza prasa na rynku. Najwydajniejsza i najtrwalsza. Mówią że sprzedali WELGER'a LELY i że jakość spadła. Ale WELGER utrzymał swoją jakość i staranność do wszelkich szczegółów . A cena też jest bardzo przystępna.

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Wiadomość z agroFakt.pl

Napewno nie kupie JD u znam parę rolników co kupili JD i teraz bardzo żałują tego. Bardzo awaryjne słaba wydajność. Nie wiem czy to prawda bo sam nie miałem nigdy JD ale z tego co oni mówią to nic specjalnego

kris14    261

Proponuję przejechać się po polach i zobaczyć pracę Kuhn'a w akcji ;) Ja nie mam jej nic do zarzucenia. Cenowo jak wypada w porównaniu z Claasem? 1800 bel w sezonie? To 4 jak nie 3 dni pracy takiej prasy ;)

Slawo351    14

Lely takie dobre prasy a w mojej okolicy 4 nowe prasy lely się spaliło

Spróbuj na testy sobie wziąć prasę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Slasher
      Witam, planuję zakup prasy, miała to być używana prasa, lecz dostałem dobrą ofertę na prasę Kuhn FB 2130 i teraz pytanie do posiadaczy takiej prasy, czy kogoś kto coś o niej wie. Potrzebuje opinii na jej temat, jak to się sprawuje w słomie i ogólny całokształt. Mam jeszcze jedno pytanie czym różni się Kuhn FB 2130 od FB 2135? Z góry dziękuję. 
    • Przez TomaszStach
      Witam. Niedawno kupiłem claasa dominatora 76, i problem jest taki, że jak przekręcę kluczyk w stacyjce, to odrazu wskazówka poziomu paliwa ucieka mi na maximum. Zauważyłem, że jak zdejmę przewód z czujnika, to wskazówka tak samo ucieka. Czujnik nie jest zawieszony, w środku na tych drucikach jest dość mocno wytarte. Jestem dość kiepski z elektryki, i szczerze mówiąc nie bardzo wiem od czego zacząć. Ta uciekająca wskazówka to objaw zwarcia, czy raczej przerwy w obwodzie. A może wskaźnik jest uszkodzony. Dodam jeszcze, że ten kombajn nie ma w wyposażeniu czujników awaryjności, napełnienia zbiornika. Może ta informacja jest ważna.  A drugie pytanie tak przy okazji. Jak dobrać się do silnika wycieraczki? Są takie dwie linki przyczepione do kabiny, i obudowy silnika, ale nie czuję  żadnego przycisku nad głową do podnoszenia dachu. Nawet nie widać, żeby ten dach miałby się otwierać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez zyzek
      Kupię interfejs diagnostyczny kompatybilny z metadiag. Potrzebuję samo urządzenie. Może być bez kabli.

• Przez ArturSłowinski
      Witaj kolegów, mam od wczoraj problem z miękką osią z Claasie Ares 816 z 2005r, otóż oś się nie podnosi, leży na najniższej pozycji, zero reakcji na przyciśnięcie guzika. Żółty guzik po naciśnięciu zamiast się świecić jak to było wcześniej, teraz mruga a oś nie reaguje. Podejrzewam jakiś problem z elektryka. Dzięki z góry za pomoc.
    • Przez ArekDziedzic
      Sluchajcie.... pytanko.
      Kuhn Speedliner 4000 2011 rok. Skladany
      Czy
      Pottinger terrasem artis 2011 rok tez skladany.
      Ziemie mieszane.
      Ciagnik się dopasuje jakis
      Wedlug mnie bardzo podobne maszyny