Skocz do zawartości
Junkers

Joystick NIMCO Controls

Polecane posty

Junkers    42

Witam :)

mam taki nietypowy problem z joyem czy tam dżojstikiem od sterowania ładowacza czołowego Hydramet t16.

Jadąc ciągnikiem wpadłem w dziurę wykopaną przez dzika ;[ i o mało z ciągnika nie wyleciałem ale zawadziłem ręką o tego dżoja od tura i urwała się jedna kulka a pozostałe dwie się lekko wygięły.

Tutaj daje zdj poglądowe: http://nimco-control...r_Recovered.jpg tylko mój joy jest z jednym guzikiem.

Wiecie co z tym można zrobić?? Da się dokupić chociaż by tą stałą kulkę?? Jaka cena?? Tamte dwie kulki na linkach może jeszcze pożyją...

Odpiszcie jak wiecie, bo tura używam codziennie i się wyciera ta obudowa na kulki, a na necie nic nie mogę znaleźć :(

Najchętniej bym wywalił to całe sterowanie linkami i założył rozdzielacz 3-sekcyjny na elektrozaworach. Jakby ktoś chciał to mogę sprzedać joya, linki i rozdzielacz :)

Edytowano przez Junkers

qqq    18

Zadzwoń do Hydrometalu (608043889) gościu od części,zamawiałem u niego .Te elementy nie powinny być drogie i najlepiej weź oryginał bo podróby to wiadomo. A zrobisz jak uważasz :)

Junkers    42

Dzieki za telefon :) zadzwonilem i na wtorek bedzie ta nieruchoma kulka za 30zl + wysylka.

Tamte kulki sa tylko razem z linkami po 80zl/szt i narazie ich nie bralem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się