Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adrian3005

DF AgroStar 6.71 joystick

Polecane posty

adrian3005    45

Witam. Mam zamiar kupic DF agrostar 6.71 i tam jest joystick, mógłby mi ktoś powiedziec jak go obsłużyc? Jest tam 7 guzików, te po lewo to od zmiany przełożeń, te po prawo są od tylnego tuza. Zostają 3 przyciski, dwa na dole i jeden w środku, od czego są?

I jeszcze interesuje mnie zmiana kierunku jazdy jak się odbywa w tym DF?

ochen    28

Ten na środku to przycisk stop, zatrzymuje tuz w czasie podnoszenia/opuszczania. Przyciski na dole to kierunek jazdy, ale działają tylko z wczesniej wciśnientym i trzymanym 8 przyciskiem ktory znajduje sie po drudiej stronie tego dzoja. Ten 8 przycisk mozna nazwac sprzeglem po jego nacisnieciu ciagnik staje.

Edytowano przez ochen

Wiadomość z agroFakt.pl

ochen    28

tak jest pod spodem.kciukiem obsługujesz gore a palcem wskazujacym ten jeden dolny

adrian3005    45

A jeszcze mi powiedz, przytoczę taką sytuację: jadę 4 biegiem i mogę wcisnąc ten na dole i do tyłu, traktor się wtedy zatrzyma i zmieni kierunek jazdy ?

ochen    28

tak dokłdnie. jesli bedziesz mial wysoki bieg to po zmianie kierunku jazdy ruszy z niskiego biegu i sam przełączy do tego ktory miales wczesniej

kolego zwróć uwagę na cewki zmiany biegow jak i podnoszenia właczania wałka i przedniego napedu a i nie wiem czy ty wiesz gdzie jest ukryty komputer czy jak tam nazwac ja takim ciagnikem już jeżdżę 7 lat i nieraz mnie zadziwia jes czuły na punkcie temperatury oleju i zanieczyszczonego filtra powietrza i chłodnicy tego trzeba pilnować a i cewki w nim nie lubia wody wice jak go będziesz chciał myc to musi być zimny i długo schnac pozdrawiam Jarek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez klocek
      nie dziala mi komputer tak jak nalezy w nim (agrotronic) nie reaguje na przyciski a zamiast pokazywania mth to mi caly czas predkosc walka pokazuje predkosci tez nie pokazuje i czasem po przekrecniu kluczyka piszczy bardzo glosno, tylko ze niewiem co to piszczy i dlaczego
      dodam ze mi sie swieci caly czas jakas kontrolka niewiem od czego i niewiem nawet jak ją opisac , jest ona pod SERVICE

wiem ze nie widac jej ale moze ktos ma instrukcje to zobaczy ktora to i mi powie czy to cos powaznego, bo w sumie boje sie jezdzic skrzynia swiezo zrobiona moze cos jest zle przykrecone czy cos i dlatego,
      i jeszcze cos, czy moge bez obaw uzywac półbiegow ,narazie sie boje bo chcem miec dobry traktor na zniwa a boje sie ze jak wcisne półbieg to mi zaraz cos zazstuka,zazgrzyta i nie pojade nigdzie

• Przez klocek
      przed chwilą czytalem temat o fendtdzie , i tam podbno wystarczy zdjąc jakąś blokade i masz 6 biegów
      w DF tez są przeciez rózne rodzaje skrzyn, są 5 i 6 biegowe, mówie tu o AgroStarze 6.11, bo spotkałem się juz z 2 co mają 6 biegów na tej dzwigni numerycznej,
      i teraz moje pytanie, bo ja mam tylko 5 biegów, czy to juz taka skrzynia czy moze ostatni bieg jest zablokowany?
    • Przez Piotrek6911
      Witam wszystkich,mam małe pytanko na temat DF Agrotrona k100 lub k410 chciał bym sie dowiedziec ile one mniej wiecej pala w ciezkich i lzejszych pracach oraz ktorego lepiej wybrac k100 czy k410 a moze k420.Z niecierpliwoscia czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez grabarz
      Witam Panowie mam problem z podłączeniem joysticka w bizonie, kupiłem joystick od claasa jaguara i mam problem jak podłączyć go pod instalacje tzn. zrobić nową wiązkę ponieważ w bizonie nie miałem joysticka tylko rozdzielacz mechaniczny. Moje pytanie jest takie musiał bym pewnie zrobić na przekaźnikach. Mam oryginalne przekaźniki od bs'a teraz jak to wszystko podłączyć, na przekaźnikach są takie oznaczenia: 85, 86, 87, 87a oraz 30. Gdzie powinny być bezpieczniki? Od joysticka na każdy przycisk są dwa kable wiem który doprowadza prąd do przycisku i którym kablem wraca od przycisku. Proszę o waszą pomoc. Pozdrawiam grabarz.
    • Przez longi
      Witam.niedawno kupiłem deutz fahra 6.61.mam problem ze sprzęgłem tzn.ciężko chodzi pedał sprzęgła,poza tym niekiedy gdy ciągnik jedzie i wciśnie sie pedał sprzęgła to strasznie coś "wyje"a ciągnik pomału dalej jedzie.czy ktoś wie co tam może byc zepsute?za wszelkie odpowiedzi i pomoc zgóry dziękuje!
      jeszcze mam jedno pytanie.od czego jest taki plastikowy zbiornik z tyłu traktora pod kabiną?czy ten ciągnik posiada osobny układ hydrauliczny?(chodzi mi dokładnie o to czy do hydrauliki jest pobierany olej ze skrzyni biegów czy może z tego zbiornika pod kabiną)