Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marekkkk2

John Deere problem z hydrauliką.

Polecane posty

Marekkkk2    3

Witam, posiadam John Deera 6920 i od pewnego czasu zapaliła mi się kontrolka żółta z kropelką11ymieniłem filtry oleje, nic się nie zmieniło, po jakimś czasie zapaliła się kontrolka numer 5 i STOP, ale gaśnie przy wyższych obrotach, wczoraj prasowałem i zapaliła mi się kontrolka numer 4 , przeczyściłem chłodnicę oleju wymieniłem ponownie filtry i nic to nie dało, jak sądzicie co to może być. Kontrolka numer 4 zgasła po 10 minut przerwy lecz znów po 10 prasowania się zapaliła . z Góry dziękuje za pomoc :PLX1030683.gif

wjanusz23    6

Takie objawy mogą świadczyć o spadku ciśnienia w przekładni , duże prawdopodobieństwo ,że przekładnia jest do remontu , należało by sprawdzić ciśnienie,przekładni ,naj prawdopodobnie są przecieki ,stąd zapalanie się kontrolek ,raczej czeka cię remont

kris14    259

Może nie tyle co remont co po prostu wymiana uszczelniaczy. Ale skrzynię trzeba otworzyć.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marekkkk2    3

ciśnienie było sprawdzane, przed zapaleniem kontrolki jest prawidłowe (17) po zapaleniu kontrolki waha się od 11 do 14

wjanusz23    6

Tak jak pisałem jest spadek ciśnienia , a to oznacza ,że czeka cię rozbiórka , tyle że należało by jeszcze sprawdzić ,jaki układ powoduje ten spadek , bo nie koniecznie jest to przekładnia , równie dobrze może to być tylny WOM ,blokada ,przedni napęd .

Dlatego musisz wykonać testy przeciekania i wówczas możesz brać się za rozbieranie ,pozdrawiam .

Marekkkk2    3

podpieliśmy zegar z tyłu ciągnika i jeśli włączyliśmy przedni napęd ciśnienie wzrastało o 2 Bary, jeśli kontrolka się nie zapaliła to wszystko było ok. Mechanik stwierdził że to pompa siadła, czy tak też może być ? Pozdrawiam :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w 6620se było tak, że przy wyższych obrotach zapalała się kontrolka nr 11. Po wymianie filtru i wkładu nie zapaliła się ani razu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez r0bs0n_rulez
      Witam serdecznie,
      Niedawno nabyłem ładowarkę Weidemann 912 DM z trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi. Chciałbym zapytać o kwestię napędu. Wiem, że maszyna powinna mieć napęd na 4 koła. Jednak w moim egzemplarzu zauważyłem, że ciągnie tylko przód. tzn po podjechaniu do pryzmy z wysłodkami nie jestem w stanie wbić całej łopaty, bo przód bardzo szybko traci przyczepność i kółka się w miejscu kręcą (jest ok), a tył nic. Po prostu jak by nie miał mocy i kóła się nie kręcą. Czy ktoś ma może pomysł co może być nie tak?
      Kilka pobocznych pytań
      - jaki olej silnikowy (oraz jaka ilość) do niej lejecie (dodatkowo przydałoby się kilka info o filtrach itp.) i co ile zmieniacie? (10W40 powinien być ok racja?)
      - jaki olej hydrauliczny co ile zmiana, czy fuchs agrifarm hydratec HVI 46 bedzie ok?
      - posiada ktoś katalog części do tej ładowarki, lub wie gdzie można taki nabyć? Widziałem katalogi na stronie weidemanna jednak nie znalazłem mojego typu ładowarki.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie?