Skocz do zawartości
mathewc385

Bizon ZO56 problem z wiatrami

Polecane posty

mathewc385    8

Witam Panowie mam problem z Bizonem a dokladniej z za duzymi wiatrami. Młocac rzepak calkiem zatkalem wlot powietrza na wiatrak w podsiewaczu a i tak wygania rzepak, pasek luzny (malo nie spadnie), korbka skrecona do zera. Co mozna jeszcze zrobic zeby nie wyganialo nasion?? Pomozcie bo rzepak na polu.

aro1975    119

może zmień ustawienie kierownic wiatru (zaraz za wentylatorem przykręcane namotylki) i za sitami powinna być pionowa blacha (5cm wysokości)

• Like 1

mathewc385    8

Jak powinny byc prawidlowo ustawione prowadnice?? Faktycznie w starym ZO40 mialem przyspawana ta blache, w tym tez ja podwyzsze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Batiksorpl
      Witam, jestem nowym posiadaczem prasy john deere 572 i prosiłbym aby ktoś kto miał podobny problem lub wie o co chodzi sie wypowiedział. Mianowicie prasa podczas automatycznego owijania siatką( przy ustawionych niezależnie czy 2.5 obrotów czy nawet 5) owija tylko przez ok 2-3s co nawet nie daje pełnego owinięcia tylko kawałek. Podczas tego procesu wyskakuje stop i ikonka alarmu owijania siatką. Ponadto wyskakują błędy e401/e402. Zmuszony zrobić kawałek  owijałem manualnie( wysuwaniem i cofaniem ). Jeżeli chodzi o automatyczne owijanie sznurkiem to raczej ono działa ponieważ tylko sprawdzałem na sucho i trwa ok 10-15 s czyli tyle ile powinno przy tych ustawieniach. Co może byc nie tak? Nie nie wyskakuje ikonka akumulatora.
    • Przez ferdek3085
      witam, podczas orki podnosnik przestal podnosic. Na panelu podczas pracy zaczely migac kontrolki gora-dol podczas podnoszenia pluga i pali sie kontrolka stop. Z panelu w kabinie nie opuszcza ani nie podnosi, na blotnikach rowniez. Dzialaja jedynie te mechaniczne przyciski znajdujace sie kolo silownika z prawej strony, wciskajac je bez problemu podnosi i opuszcza.. co sie dzieje ?
    • Przez bulekk
      Witajcie.

Nowy Zetor Forterra 120 Hsx, prasa John Deere 570.
      Po podłączeniu komputera prasy do gniazda 3 biegunowego zamontowanego fabrycznie, komputer nie uruchamia się, nie reaguje. Dodam, że prasa podłączana pod inny, starszy ciągnik działa bezproblemowo. Dodatkowo pomimo dobrze podłączonych gniazd 7 pinowych, wrzucając kierunek w prawo, w Zetorze przepala się bezpiecznik. Przy innym ciągniku również jest OK.

Pozdr.
      Krzysiek
    • Przez oaxis3333
      witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go 
    • Przez jujork19
      Witam.
      Może ktoś miał bądz remontował kosiarkę ziegler mórtl bebnowa 3,3m ?
      Mianowicie mam problem z rozebraniem piasty, odkrecilem talerz, piasty i chce ja wyciagnac od samej gory z głownego wałka i trybów, odkreciłem 4 sruby gdzie w wiekszosci bebnowych piasta by wypadla razem z trybem, tutaj siedzi mocno i nie moge wyciagnac, z goty nie ma dostepu, zadnej pokrywy czy cos.. ktoś wie jak to rozebrac ? prawdopodbnie tryb sie scial bo przy pracy mocny hałas. z góry dziekuje za info, nie wiem jak sie dobrac. pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.