Skocz do zawartości
zdzislawk

Jak z czesciami do prasy krone

Polecane posty

zdzislawk    1

czesc mam pytanie jak jest z czesciami do prasy belującej krone 125 w polsce (czy są one dostepne w wiekszości sklepów rolniczych ?????? prosze o w miare szybkie odpowiedzi bo mam zamiar taką kupić

turas20    6

Tak idzie kupić w Polsce np.Grene,Agromix. Ja ostatnio kupowałem części w Niemczech gdyż taniej niż w Polsce

Wiadomość z agroFakt.pl

morfi81    30

Krone to dobra firma pras tylko części będą droższe niż do polskiej prasy, bo jak kupisz wyrobioną prasę i trzeba będzie wymienić łańcuchw komorze prasy to koszt ponad 3 tys za orginał REX-a, zębatki po 600zł orginał

Kasia22    541

Ja taką presę posiadam, Agromix ,Grene w tym sklepach nie ma problemu <przynajmniej w Moim rejonie> :P

Ale w mniejszych sklepach rolniczych też nie ma wiekszego problemu.

Uziu92    1411

tez polecam kupic z szerokim, pracowalem na krone 125 na standardowym kiedys , teraz kupilemna szerokim sobie i jest roznica, co do czesci to sie nie wypowiem , lozyska na pewno sa metryczne i dostepne w wiekszosci sklepow, ja jeszcze nic do swojej nie kupowalem :)

mialem krone kr125 na standardowym podbieraku i sznurku zasowalem nia 4sezony robiac na sezon ok 1400 balotow a nowa nie byla koszty eksploatacji przez te 4lata ok tysiaca zl teraz kupilem kr130s

zapcio93    0

z Częściami do prasy nie ma problemu,
części można zamówić nawet przez sklepik internetowy dilera krone sklep.agro-eko.com.pl
pozdrawiam

Rafal1994    1

ja mam krone kr 125 z 1994 roku i nic jeszcze przy niej nie robiłem  , sprzęt nie do zajechania 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez New1
      Jaka byście polecili Zgrabiarkę 6 gwiazdową i jakiej firmy... Ja mysle nad Krone ,Kverneland,Niemayer ,Stoll .. kosiarke mam 1,85cm a zgrabiarkę 4,5 metra co wybrac do tego... :lol:
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez PaweAftarczuk
      Witam

Dziś pękło zabezpieczenie na wałku i się wypiął z ciągnika a że pracownik jechał z górki nie zdążył się zatrzymać... No i złamał się WOM w przekładni prasy... Ma ktoś jakieś pomocne rozwiązanie, schemat przekładni lub też wymieniał już coś takiego w Prasie ? Sprawa dość pilna, będę wdzięczny za karzdą wskazówkę(oprócz tych głupich)