Skocz do zawartości
zdzislawk

Jak z czesciami do prasy krone

Polecane posty

zdzislawk    1

czesc mam pytanie jak jest z czesciami do prasy belującej krone 125 w polsce (czy są one dostepne w wiekszości sklepów rolniczych ?????? prosze o w miare szybkie odpowiedzi bo mam zamiar taką kupić

turas20    8

Tak idzie kupić w Polsce np.Grene,Agromix. Ja ostatnio kupowałem części w Niemczech gdyż taniej niż w Polsce

Wiadomość z agroFakt.pl

morfi81    30

Krone to dobra firma pras tylko części będą droższe niż do polskiej prasy, bo jak kupisz wyrobioną prasę i trzeba będzie wymienić łańcuchw komorze prasy to koszt ponad 3 tys za orginał REX-a, zębatki po 600zł orginał

Kasia22    541

Ja taką presę posiadam, Agromix ,Grene w tym sklepach nie ma problemu <przynajmniej w Moim rejonie> :P

Ale w mniejszych sklepach rolniczych też nie ma wiekszego problemu.

Uziu92    2060

tez polecam kupic z szerokim, pracowalem na krone 125 na standardowym kiedys , teraz kupilemna szerokim sobie i jest roznica, co do czesci to sie nie wypowiem , lozyska na pewno sa metryczne i dostepne w wiekszosci sklepow, ja jeszcze nic do swojej nie kupowalem :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

mialem krone kr125 na standardowym podbieraku i sznurku zasowalem nia 4sezony robiac na sezon ok 1400 balotow a nowa nie byla koszty eksploatacji przez te 4lata ok tysiaca zl teraz kupilem kr130s

zapcio93    0

z Częściami do prasy nie ma problemu,
części można zamówić nawet przez sklepik internetowy dilera krone sklep.agro-eko.com.pl
pozdrawiam

Rafal1994    1

ja mam krone kr 125 z 1994 roku i nic jeszcze przy niej nie robiłem  , sprzęt nie do zajechania 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?

• Przez Bolo77
      Witam.
      Mam mtz 82 z roku 95. Planuje zakup prasy podlaczanej pod zapalniczke. Czy  ktos z was robił sobie takie przylacze w ciagniku i moze podpowiedziec jak to ogarnac.
    • Przez Zbych6622
      Witam, 
      Mam problem ze swoją prasą krone 10-16s. Przy zluzowaniu ciśnienia w prasie ( łańcuchów), manometr ciągle pokazuje ciśnienie, pozostaje na nim okolo 60 bar. Przy ustawieniu ciśnienia do prasowania np. Sianokiszonki wskazuje ciśnienie początkowo 160 bar a pod koniec prasowania  belki wchodzi nawet powyżej 200 bar. Co może być tego przyczyną? Dodatkowo jest problem z łańcuchem po lewej stronie prasy. Gdy belka z sianokiszonką zaczyna być widoczna na komputerze, to wtedy łańcuch 20B wchodzi na zębatkę 2 (zdjęcie w załączniku)  i przeskakuje, dodam, że zębatki  1, 2 i 3 wraz z  łańcuchem  je łączący były wymienione przed sezonem , lecz to nie pomogo.;( czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację i ją rozwiązał? 

• Przez JRurku
      Cześć, zastanawiam się nad kupnem którejś z tych pras, Krone Fortima 1250, stalokomorowa, walcowa lub Kuhn 2260 pasowa, zmiennokomorowa. Ogólnie prasa potrzebna jest do wszystkiego, kiszonka, siano, słoma. Ok 1200 bel rocznie. Cena Krone 109/98 tys w zależności od tego w jakiej wersji a Kuhn 125 tys. Chciałbym wiedzieć jak te prasy się sprawują, słyszałem opinie że pasówka słabo idzie w kiszonce a walcowa słabo w słomie, była do wyboru jeszcze Krone Comprima F155 xc ale za droga (148 tys) do tego w sumie żadnych innych ciekawych modeli nie ma, McHale niestety trzeba czekać do października, a sprzęt potrzebny już na teraz bo obrabianie Sipma ok 60 ha rocznie to męka już

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.