Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian98

Instrukcja obsługi

Polecane posty

Adrian98    1

Witam potrzebuję instrukcji do Claasa Megi 204vx z 2000r. Ostatnio zakupiłem ten kombajn i przydało by się co nieco o nim dowiedzieć oraz zapoznać się z ustawieniami. Może ktoś z użytkowników ma instrukcję na płytce lub np mógłby ją skserować. Mogę zapłacić.

Edytowano przez Adrian98

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
    • Przez ZbigniewK
      Witam
      Posiadam Case 1420 z 1982 roku , z silnikiem DT-358.
      Czy posiada ktoś jakąś instrukcje obsługi lub jakiś poradnik serwisowy do Case 1420 lub do seri 14 ?
      Jeśli nie to może ktoś odpowie na moje pytanie:
      Jakie maksymalne jak i minimalne obroty silnika powinien osiągać ten model?
      Z góry dziękuje za dopowiedź.
      Pozdrawiam

• Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
    • Przez Andre8989
      Witam! jak w temacie potrzebuje instrukcji same explorer

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.