Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian98

Instrukcja obsługi

Polecane posty

Adrian98    1

Witam potrzebuję instrukcji do Claasa Megi 204vx z 2000r. Ostatnio zakupiłem ten kombajn i przydało by się co nieco o nim dowiedzieć oraz zapoznać się z ustawieniami. Może ktoś z użytkowników ma instrukcję na płytce lub np mógłby ją skserować. Mogę zapłacić.

Edytowano przez Adrian98

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kliku1993
      Witam. Czy jest gdzieś w necie instrukcja obsługi do MF 3080 w formacie pdf lub innym takim abym mógł otworzyć ją na kompie?
    • Przez kubak
      Witam, posiadam Fendta 924 Vario z 2000r, potrzebowałbym do niego instrukcje obsługi, katalogi czesci, katalogi napraw, kody błedów itp. Posiada ktoś takie rzeczy lub wie kto takie ma? Pozdrawiam!
    • Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Posiadam dominatora 86 z klimatyzacja od 2 lat.
      Klimatyzacja nie działała od początku.
      W ubiegłym roku przed żniwami chciałem ją uruchomić i okazało się ze w sprężarce jest pęknięty jeden korbowód.
      Niestety nie mogłem znaleźć cześci i skręciłem i zostawiłem.
      czy ktoś ma części do sprężarki YORK (niestety nie wiem który to model 209 czy 210 bo nie ma tabliczki znamionowej ).
      Mam tez inne pytanie, czy posiada ktoś instrukcję obsługi do 86-tki??
      Jeśli ktoś ma 86-tkę z klima to proszę o tabliczkę znamionową sprężarki. 
      zamieszczam zdjęcie sprężarki nowej do porównania. 
      pozdrawiam

• Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).

Cena 70zł + wysyłka

Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość

Pozdro