Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian98

Instrukcja obsługi

Polecane posty

Adrian98    1

Witam potrzebuję instrukcji do Claasa Megi 204vx z 2000r. Ostatnio zakupiłem ten kombajn i przydało by się co nieco o nim dowiedzieć oraz zapoznać się z ustawieniami. Może ktoś z użytkowników ma instrukcję na płytce lub np mógłby ją skserować. Mogę zapłacić.

Edytowano przez Adrian98

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez lukaszx680
      Witam wszystkich. Poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu Massey Ferguson 7276 2000rok. Język angielski lub polski. Jeżeli nikt nie posiada to może chociaż namiary gdzie mogę taką kupić. Obdzwoniłem 10 dealerów i żaden takiej nie posiada
    • Przez sajdka
      Witam,
      Czy ktoś wie gdzie znajdę instrukcję obsługi , katalog części do prasy New Holland 658, najlepiej pdf.
      Z góry dzięki za pomoc
      W razie co podaję swojego meila: sajdka@o2.pl.

Pozdrawiam
    • Przez Angungi
      Witam
      Panowie, ostatnio oglądałem na szybko new hollanda TF. Chciałem się dowiedzieć, do czego służą przyciski podane na zdjęciach
      pierwszy raz oglądam tego typu nh, więc niektóre ikony są mi obce
      ponumerowane na zdjęciach
      1- przycisk na drugim Joysticku do czego?
      2- na jakiej zasadzie działa poziomowanie? samoczynnie? gdzie znajduje się poziomator?
      3, 4,5 ?
      6 od czego ta ikonka?
      7- zapala sie kontrolka po wciśnieciu, do czujnika zboza w zbiorniku?
      8,9,10 - które do szybkosci opuszczania/hederu, regulacji wysokosci od ziemi oraz ???
      ile czynnika do klimy może wchodzić?
      Bardzo byłbym wdzięczny, jeśli ktoś by pomógł opisać?
      dobrze jest jechać i wiedzieć co do czego służy
      pozdrawiam serdecznie

• Przez Adam-334
      Witam,
      Temat może lekko nie codzienny, nie jestem pewien czy w dobrym dziale, ale do rzeczy: Potrzebuję instrukcję obsługi lub samą tabelę smarowania od siewnika Kuhn Espro, najlepiej dla wersji 6000 ale zadowolę się każdą inną, oby była to maszyna "składana". Uprzedzając pytania: przeszukałem już cały internet, także strony typu  chomikuj, i nic nie znalazłem.
    • Przez antoniekek
      Dzień dobry,
      Poszukuję instrukcji obsługi do Renault 651. 
      Najlepiej w języku polskim, ale angielski czy niemiecki też może być.  

Dodatkowo czy, ktoś z użytkowników tego ciągnika jest mi w stanie zmierzyć długość bagnetu ( szabelki do oleju silnikowego). Niestety w moim jest z innego ciągnika i nie wiem czy stan oleju jest wystarczający. Orientujecie się może, ile oleju wchodzi do tego silnika: MWM D227-4?
      Dziękuję za pomoc!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.