Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lasku124

Pedał gazu

Polecane posty

lasku124    0

Witam Was :)

Mam takie pytanko:

Przerabiał ktoś może w swojej trzydziestce pedał gazu ?

Według mnie jest on za blisko lewej strony. Chciałbym go przesunąć troszeczku w prawo oraz przerobić aby "kładł" się w drugą stronę.. wiem, wiem kiepsko to ująłem :P Chodzi mi o to, żeby był tak jak np w passatach czy tam nowych golfach - wciskany z drugiej strony :)

Robił ktoś coś takiego u siebie ? Jeżeli tak to prosiłbym o Wasze fotki takiego rozwiązania, jeżeli nie to sam z tym powalczę i tu wlepię zdjęcia.

Pozdrawiam !

lasku124    0

Normalnie, nie ma rzeczy niemożliwych. Po prostu przesunąć go ze 2cm w prawo i zmienić stronę "wciskania" :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Stiven1983
      Witam serdecznie chciałem zaprezentować kilka zrealizowanych ulepszeń c 330m
      Do zrealizowania pozostał kompresor włączany elektrycznie
      Gaszenie z kluczyka
      Siłowniki wspomagające
      Przedni tuz z WOM hydraulicznym
      Dodatkowa pompa hydruliczna

Pomiżej kilka zdjęć

• Przez Damian71311
      Moja mała modyfikacja  

• Przez ModliX
      Witam posiadam c330 niestety fabrycznie bez wałka zależnego. Bardzo zależy mi go posiadać w ciapku. Chcialbym sie dowiedzieć od was koledzy jakie modyfikacje są potrzebne. Liste rzeczy ktore musze kupić. Dodatkowo zapytać sie czy jest mozliwosć wyjechać w celu załozenia wom zaleznego tylko tylnym mostem nie ruszajac skrzyni i pochew. Bardzo prosze o pomoc. Przegladalem katalog ursusa i nie widze tam tego elementu. Rozumiem ze brakuje jakiś kół zębatych.
    • Przez Damian71311
      Witam który wybrać do c-330 ? bo nie mam pojęcia 

• Przez Damian71311
      Witam który wybrać do c-330 ? bo nie mam pojęcia 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.