Zaloguj się, aby obserwować  
mardok15

malutkie ciele

Polecane posty

mardok15    0

Witam was pytanie moje jest takie ze ciele a dokladnie byczek ma 2 dni i teraz pojawilo sie takie cos ze tylne nogi ma ugięte w kolanach i lekko spuchnięte i nie moze ich wyprostować co to może być dodam jeszcze ze nie piło tej pierwszej siary bo nie mogliśmy poradzić sobie nie chciał pić szczękę zacisnął i koniec , więc może wiecie co z tymi nogami może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippp90    0

mialem podobny przypadek jestto brak witamin cielak przezto nie ma odruch ssania i nie bedzie pil jak najszybciej kontakt z weterynaria i wtedy prawdopodobie moze byc brak witamin selenu lub cos innego ale napewno weterynaria pomorze moj po 3 dniach wrocil do Siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

u mnie przedwczoraj był doktor i powiedział ze ciele ma kulawkę dał antybiotyk i witaminy wszystko było ok wczoraj rano był taki żywy brykał i doktor jeszcze raz przyjechał na kontrole dał mu znów te zastrzyki i cile po jego wizycie nie chodzi nie moze sie utrzymac na nogach i szybko oddycha ma gorączke i jak możecie pomóc to proszę co jeszcze można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardok15    0

czy mogę liczyć na pomoc osoby które moga cos doradzić było tak jak napisałem wyżej a teraz już kolejny wet był do cielęcia i dawał kroplówki i zastrzyki jakieś dokłądnie nie wiem ale napewno witaminy i wapń po 2 wizytach było dobrze choć nie powiem wet strasznie bił zwierzę bo mówił że tak ma być na chama stawiał go albo za ogon ciągął albo za ucho. wczoraj ostatni raz był i znów go tak bił przed i po podaniu leków ale gdzy odjechał zauważyliśmy krew w odchodach i tak jak byczek jadł dobrze tylko ze musieliśmy go podnosić tak dzisiaj stracił apetyt. Był leczony najpierw od kulawki a potem az do teraz na stawy bo nie moze sie podnieść tylne nogi faktycznie lepiej ale przednie strasznie wykręca to znaczy strasznie kuli i podczas wstawania nie moze ich wyprostować a jak stoi to widać jakby były do tyłu ustawione. Proszę o pomoc jak by ktoś miał namiary na bardzo dobrego weta z województwa lubelskiego lub do jakiejść poradni proszę o numer bo ciele dzisiaj sie już strasznie zachowuje jak nigdy a szkoda cielęcia żeby cos mu sie stało a chce poprostu aby wstał sam i chodzil a nie moze. Proszę o pomoc naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek8244
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś ma tabelę do mierzenia wagi dla bydła? Potrzebuję tabelę od 120 cm obwodu klatki piersiowej. Czy ktoś ma coś takiego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj