Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bamber1993

Jaki aparat wybrać?

Polecane posty

bamber1993    12

Witam,

jako, ze wielu z Was zna się na fotografii lepiej ode mnie szukam porady.

Mam zamiar kupić "coś" do robienia możliwie dobrych zdjęć i od czasu do czasu filmów. Szukam sprzętu w cenie do 1200-1500zl. Nie wiem co wybrać- aparat cyfrowy, lustrzankę czy może kamerę? Ważne aby zdjęcia na zewnątrz wychodziły dobrze.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

bazalt50    9

Sony DSC-H400 Kosztuje więcej, ale ma świetne parametry. Za takie pieniądze o sensownej lustrzance zapomnij.

grubcio    0

Chyba że używaną, tylko optyki by dość mało było "w zestawie". Bo dużo fajnego używanego sprzętu można dorwać za poniżej (lub około) 1000 zł, choćby świetne Sony a700. Tylko na ogół za tą cenę są starsze modele i filmu się tym nie nakręci. Ale za to z mniejszych rzeczy polecam przyglądnąć się serii Sony NEX - świetne zdjęcia, bardzo dobre filmy, dźwięk jak to w Sony - świetny i do tego dość niska cena, szczególnie na rynku wtórnym ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krystian6830
      Mam ph ok. 4 i ponieważ nigdy nie było badane a ostatnio powiedziałem tacie żeby zbadał i takie jest .
      Powinienem posypać od luja kredy czy trochę mniej dobrego wapmagu ?
      Oczywiście po żniwach.
    • Przez Przekeeeek
      Planuję zakup wozu paszowego z jednym pionowym ślimakiem. pojemność 10-12 m3 i przekładnią 2-biegową. Jakaś ładna używka, lub nowy (najprawdopodobniej euromilk/ alima). Mam pytanko jaki ciągnik lepiej by do takiego wozu pasował: U c-385, czy zetor 7211?  (sianokiszonkę robię w belach prasą stałokomorową z nożami). Czy c-385 da radę mieszać na zającu?  a może 7211 też dałby radę. Ogólnie którym pracowałoby się wygodniej? w ursusie widoczność do tyłu nie powala i trochę się martwię, że nic nie będzie widać podczas zadawania paszy...
    • Przez kot003
      Witam,
      Od jakiegoś czasu nosze się z zamianą mojego Dominatora 88 na coś większego/nowszego. Myślałem o Lexionach 405-430 ewentualnie Mega 204-208 z kabiną lexiona, ewentualnie 88vx, 108vx. Ceny Lexionów jak i Megi podobne. Ja wolałbym Lexiona gdyż dużo dobrego o nich słyszałem jednak tata odradza je bo ktoś mu mówił że są duże problemy z płytkami układów scalonych które bardzo często siadają, ile w tym jest prawdy? A może lepszym rozwiązaniem będzie lexion sprzed 98 roku który ma te układy na kablach? Kombaj miałby pracować na około 150ha rocznie, nie kosiłby kukurydzy. Heder jaki miałby z tym kombajnem współpracować to składany 5,4m lub klasyczny 5,1m
    • Przez mj1201
      Jaki siewnik do trawy wybrać. Szczeliniwe typu Vredo a może rzutowe np APV. Prosze o opinie i porady.
    • Przez exile12
      Witam. Mógłby mi ktoś objasnić lub zaznaczyc na załączonym zdjeciu jak przepuscic sznurek przez aparat wiążacy w/w prasie? mam problem ponieważ prasa nie wiąże kostek. urywa sznurek lub wiąże po dwa sznurki a nawet trzy tak jakby nie ucinało.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.