Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bubel500

Kuhn GA 301 GM Stukanie

Polecane posty

bubel500    4

Witam, grabiłem sobie wyżej wymienioną grabiarką i zaczęło coś stukać. Pograbiłem, przyjechałem do domu i podczas kręcenia ręką wydobywa się jakiś odgłos, a mianowicie stukanie, takie "buch" . Pojawia się to raz w czasie jednego obrotu grabiarki, pytanie co to może być? Jak zatrzymam bo tym stuknięciu, i cofnę w drugą stronę, to aż cała grabiarka podskoczy.

Pozdro

Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

karolsz34    6

Zapewne w tym miejscu gdzie wydaje ten odgłos idzie ciężej kręcić... Musisz zajrzeć do przekładni. Wyczyścić ze smaru koło talerzowe i atak. Lepiej, żeby coś innego było przyczyną bo jak tak to będzie sporo kosztowało.

bubel500    4

A wiesz może jak ją rozebrać? Czy trzeba wykręcać wszystkie ramiona czy jak?

Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

karolsz34    6

Ja mam claasa i tu wystarczyło odkręcić śrubę która trzyma podwozie i wszystko samo zeszło bo było podniesione na ciągniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marcon
      Witam. Ostatnio zakupiłem prasę Kuhn VB2160 lecz jak to zwykle bywa ze sprowadzanymi prasami nie posiada instrukcji obsługi. Pytanie mam następujące: czy ktoś posiada takową instrukcję? Rocznik 2013. Pozdrawiam.
    • Przez krzys5932
      Witam mam do sprzedania deutz60 jak w opisie stan bardzo dobry oryginalny przebieg , zaczynam sprowadzać maszyny  jestem też rolnikiem więc proszę nie traktować mnie jako okrutnego handlarza;) wszystkie maszyny sprawdzam na swoim polu. Możecie powiedzieć co szukacie może akurat się dogadamy bo nie na wszystko patrze nie na wszystkim se znam.
      sprowadzam maszyny zadbane i które sa mało użytkowane.Na wszelkie pytania chetnie odpowiem 
      https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-agroplus-60-70-80-landini-laborghini-new-holland-same-CID757-IDpRRC5.html#0b44196695
      posiadam także kosiarkę kuhn
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-czolowa-czolowka-kuhn-f280-290-300-pottinger-przetrzasrka-CID757-IDrPZJ5.html#fef33cdd49
    • Przez damiex90
      Tak więc jak w temacie w ciągniku zetor 7211 coś mi stuka, ale tylko i wyłącznie wtedy gdy silnik przez dłuższy czas jest obciążony dajmy na to w orce, talerzówka, ciężki transport. Jeśli podczas wystąpienia zmniejszymy obroty albo się zatrzymamy to objaw ustaje na jakiś czas. Co może być przyczyną? Co to może być?  Jaki może być kosztorys? 
    • Przez URSUSc385A
      Dzień dobry.  Chciałem zapytać gdzie można kupić części do rozsiewacza KUHN MDS 921?
    • Przez szymonidas9
      Mam problem z nasmarowaniem tych smarowniczek od skib. Problem polega na tym, ze pomiedzy smarowniczkiem a sworzniem jest taka jakaby obrecz na krtorej chodza te skiby ktora sie obrocila i ni czorta nie mozna tam wcisnac smaru.. wiercenie otworu nic nie daje bo wietro ma ksztal stozka, i o ile te obrecz przewierce o swozniu nie ma juz mowy..
      Jest mi ktos w stanie powiedziec ile jest to w stanie wytrzymac bez smarowania? Plug rocznie orze okolo 70ha

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.