Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bubel500

Kuhn GA 301 GM Stukanie

Polecane posty

bubel500    4

Witam, grabiłem sobie wyżej wymienioną grabiarką i zaczęło coś stukać. Pograbiłem, przyjechałem do domu i podczas kręcenia ręką wydobywa się jakiś odgłos, a mianowicie stukanie, takie "buch" . Pojawia się to raz w czasie jednego obrotu grabiarki, pytanie co to może być? Jak zatrzymam bo tym stuknięciu, i cofnę w drugą stronę, to aż cała grabiarka podskoczy.

Pozdro

karolsz34    6

Zapewne w tym miejscu gdzie wydaje ten odgłos idzie ciężej kręcić... Musisz zajrzeć do przekładni. Wyczyścić ze smaru koło talerzowe i atak. Lepiej, żeby coś innego było przyczyną bo jak tak to będzie sporo kosztowało.

Wiadomość z agroFakt.pl

karolsz34    6

Ja mam claasa i tu wystarczyło odkręcić śrubę która trzyma podwozie i wszystko samo zeszło bo było podniesione na ciągniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jefrey
      Witam

Poszukuję rozsiewacza nawozu Rauch/Kuhn MDS, takiego aby zmieścił 1 worek big bag. Miałby pracować wraz z Ursusem C-330/Zetorem 7245.

Który z poniższych rozsiewaczy wybrać?

http://olx.pl/oferta/sprzedam-rozsiewacz-rauch-mds-735-CID757-ID967yN.html#9648e7a346

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-kuhn-1200l-CID757-ID2fbdj.html

http://olx.pl/oferta/kuhn-mds-701-rozsiewacz-nawozu-plandeka-CID757-IDbFyVH.html#ea22c5a60b

http://olx.pl/oferta/rauch-mds-732k-selectkuhn-zasieg-24m-hydraulika-transport-CID757-IDbwUBl.html#ea22c5a60b

Najbardziej podoba mi się pierwszy, ale cena jest dość wysoka.
    • Przez Joda
      Witam! 
      Mam dla was zasadnicze pytanie!
      Mianowicie mam zamiar zakupić obrotowy pług do mojego traktora - Zetora 12145
      Dlaczego obrotowy? - bo mam szerokie pola i chodzi mi najbardziej o zaoszczędzenie czasu
      I tu pada pytanie jaki pług wybrać. Raczej nastawiłem się na jakiś nowy zachodni pług...
      Mam na oku Kuhn master 113 oraz troche wiekszy model Kuhn master 123
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada może podobny zestaw?
      Czy Zetor dałby sobie radę z nimi i który pług by się po prostu lepiej nadawał do mojego Zetorka

(Słyszałem, że wytrzymałość ramy znacznie różni się między tymi modelami i chcę się upewnić czy to prawda czy nie)

P.S. Posiadam gleby 4 i 5 klasy (piaski) i raczej stosowałbym głęboką orkę

Z góry dziękuję za rady
      Pozdrawiam
    • Przez Denzel16
      Tak jak w temacie - przymierzam się do zakupu nadbudowanego na bronie wirnikowej zestawu uprawowo-siewnego
      Sprawdziłem oferty póki co 3 producentów:w
      Kuhn Sitera 3m na bronie  Hr 304

Pottinger vitasem 302 ADD  na bronie Lion 303

Sulky Tramline na bronie Cultiline HR 

Wszystkie kombinacje posiadają wały gumowe oraz kółka dogniatające 

Prosił bym o opinie na temat wyżej wymienionych kombinacji jak i polecenie innych których nie wziąłem pod uwagę a są być może lepsze w podobnej gotówce. 
    • Przez GrabekSto
      Witam mam zamiar kupić wóz paszowy o pojemności 12m3 najlepiej żeby był dwu ślimakowy ponieważ takie rozwiązanie jest lepsze ponieważ wóz paszowy jest niższy a ja własnie potrzebuje max 2.5 m ponieważ ładowarka podnosi na 3.1. Budżet to 110 tyś netto oglądałem już kuhna,strautmanna.peecona,faresina troilet  i wszystkie z nich pięknie wyglądały ciekawi mnie która z tych firm jest najlepsza Pasza  która będzie mieszana to dwie bele kiszonki ścięte nożami i wiadomo kukurydza.Prosił bym opinie gospodarzy który użytkują wóz paszowy którejś z tych film dwu ślimakowe mogą być też jedno ponieważ myślę że jest to ta sama budową tylko różni się wielkością i dodatkowym ślimakiem.
    • Przez przemo75
      Sprzedam części zamienne do następujących marek maszyn: Amazone, Bogballe, Claas, John Deere, Kongskilde, Kuhn, Nordsten i inne, Wystawiam faktury lub paragony.Części jest dużo,szczególnie do John Deere i Kuhn,dlatego proszę o zapytania na priv , na emaila przemo75@wp.pl lub 502 321 445