Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xMechanikx

Deutz Fahr AGROPLUS

Polecane posty

xMechanikx    6

Witam, posiadam agroplusa 85 z 1999 roku. I przyszło mi do głowy wymienić czujnik od prędkości jazdy.

Jest mały problem jest to koszt w granicach 600-700 zł.

Czy ktoś wymieniał już może taki czujnik i czy są zamienniki?

Gdyby ktoś miał schematy elektryczne do tego modelu byłbym naprawdę wdzięczny.

yudin    7

czemu chcesz go wymieniac?

Wiadomość z agroFakt.pl

xMechanikx    6

To jest ciągnik z 1999r i nie posiada on komputera który pokazuje kod błędu.

Po prostu nie wskazuje prędkości jazdy na desce rozdzielczej, więc znalazłem w którym

miejscu się on znajduje, sprawdziłem go miernikiem i wykazało mi że jest on uszkodzony.

Chciałem go jakoś rozebrać bo podejrzewam przerwanie cewki ale niestety całość jest zespolona.

A więc nici z naprawy, zostaje tylko wymiana na nowy ale jest zbyt drogi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez BaRtEk7710
      Wiatam.Chciał bym się zapytać o czujnik wysokości cięcia w claas mega bez poziomowania hederu .Gdzie on się znajduje , jak wygląda ,jaka jest jego cena , jak działa .Jeśli można prosił bym o jego zdjęcia .
    • Przez Andre8989
      Witam. Jak w temacie nie działa  mi czujnik załączenia womu napięcie jakie dochodzi do czujnika to 4V sam czujnik jest sprawny powinno być chyba 12V ale nie mam schematu
    • Przez pulek227
      Witam,
      Mam problem ze swiatlami stop.
      Gdzie znajduje sie czujnik swiatel stop w modelu 6480?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.