Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam agroplusa 85 z 1999 roku. I przyszło mi do głowy wymienić czujnik od prędkości jazdy.

Jest mały problem jest to koszt w granicach 600-700 zł.

Czy ktoś wymieniał już może taki czujnik i czy są zamienniki?

Gdyby ktoś miał schematy elektryczne do tego modelu byłbym naprawdę wdzięczny.

Opublikowano

To jest ciągnik z 1999r i nie posiada on komputera który pokazuje kod błędu.

Po prostu nie wskazuje prędkości jazdy na desce rozdzielczej, więc znalazłem w którym

miejscu się on znajduje, sprawdziłem go miernikiem i wykazało mi że jest on uszkodzony.

Chciałem go jakoś rozebrać bo podejrzewam przerwanie cewki ale niestety całość jest zespolona.

A więc nici z naprawy, zostaje tylko wymiana na nowy ale jest zbyt drogi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez Ppatryk01
      jak sprawdzić czujnik obrotów silnika w ciągniku Fendt 309ci
      model : g931970020042

    • Przez silver90
      Witam. Mam pytanie jak sprawdzić czy czujnik SBA jest sprawny , czy da się go zregenerować i kto sie tego podejmie.Czy są zamienniki tego czujnika?
      Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • Przez silver90
      Witam posiadam ciągnik same silver 90 i nie wiem jak działa czujnik sba. Jakby ktoś mi to wytłumaczył byłbym bardzo wcięczny.
    • Przez ReverS07
      Witam! 
      Mam kilka pytań. Co do czujnika temperatury w t25 to jest problem bo jak włączam masę to wskazówka się porusza, czyli chyba wszystko jest podpięte. Ale znów podczas jazdy wskazówka się nie rusza. Czy to wina czujnika bo napięcie w przewodach jest wszędzie i czy mogę kupić zamiennik w postaci czujnika wody do MTZ-ta?
      Z góry Dziękuje za Odpowiedź
      P.S. To jest czujnik wody do MTZ-ta

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v