Skocz do zawartości
Zmotoryzowany12

Najlepsze ciągniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Zakładam ten temat,aby dowiedzieć się jakie ciągniki są według was użytkowników najlepsze. m.i. interesuje mnie spalanie,komfort itp.

aDixXx    0

Mógłbyś bardziej sprecyzować temat, ale jeśli mam się przenosić do esiątych lat to najlepszym traktorem wg. mnie jest Zetor 5718 i 7211-7245 itd...

5718 jak na tamte lata był to ciągnik miód malina, te sprzęty miały niesamowicie wytrzymałe silniki - nie do zajeżdżenia, wyciszona kabina, a spalanie niemal identyczne w porównaniu do Ursus C-360.

Podobnie jest już w 7211, posiada on wyciszoną kabinę, a w niej radio, nawiew, spalanie jest nie tak małe, jak w 60, ale nie jest też wygórowane, jeżeli masz budżet 25-30tys to nie czekaj i go kupuj! ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Beznadziejny temat, powinien być zamknięty.

Dlaczego przecież po pierwwsz nie ma takiego, a po drugie chce się dowiedzieć jakie ciągniki są najlepsze według użytkowników, a przy okazji ktoś kto będzie chciał zakupić jakiś ciągnik ten temat będzie mu pomocny.

STIG0013    406

Dlaczego przecież po pierwwsz nie ma takiego, a po drugie chce się dowiedzieć jakie ciągniki są najlepsze według użytkowników, a przy okazji ktoś kto będzie chciał zakupić jakiś ciągnik ten temat będzie mu pomocny.

Każdy ma wady i zalety. Dla jednego to co jest zaletą będzie wadą. Chodzi mi o to że temat jest zbyt ogólny

check    0

Kolejny wakacyjny temat nudzącego się 14-latka.

Każdy będzie chwalił to co ma, jak dla mnie najlepsza C-360.

Ecopiotr    105

Zgadzam się z opiniami, że temat jest bez sensu - najlepszy ciągnik? Do czego, na jaki areał, itd. Podobne tematy już są.

tomekzet    38

Nie jest możliwe określenie najlepszego ciągnika bez sprecyzowania wymagań co do niego ..... kazdy ma swoje wady i zalety i jeden w danej pracy będzie beznadziejny ale i innej juz może byc niezastąpiony itd... temat rzeka i generalnie ile ludzi tyle opini na temat ciągników. Pozdrawiam:)

Nie jest możliwe określenie najlepszego ciągnika bez sprecyzowania wymagań co do niego ..... kazdy ma swoje wady i zalety i jeden w danej pracy będzie beznadziejny ale i innej juz może byc niezastąpiony itd... temat rzeka i generalnie ile ludzi tyle opini na temat ciągników. Pozdrawiam:)

Aha rozumiem macie racje .Głównie chodzi mi o uprawe ziemi na klsach III i IV,tereny górzyste

sebo1986    229
Napisano (edytowany)

Jest dział " Jaki ciągnik wybrać" i tam jest tyle tematów(od a do z) że głowa boli.

Edytowano przez sebo1986

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?