Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
julian

Tur C360 - problem z rozdzielaczem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

julian    0

Witam

Mam tura 1 w c360 zamerzam dołożyć 2 rozdzielacze 1 jednostronnego działani do podnoszenia ramion tura drugi 2 stronnego działania ( sekcje) - do szufli a druga sekcja do krokodyla zasilanie wziołem z tyłu z szybkozłączki i powrót do 2 szykozłączki (wywrotu)rozdzielacze połączyłem- zasilanie do rozdzielacza jednostronnegodziałania a 2 sekcyjny połączyłem szeregowo powrót oleju z jednostronnego działania wyjście z boku połączyłem razem z 2 sekcyjnego i okazuje śię że 2 sekcyjny łyżka działa natomiast nie podnosi ramion co może być żle- dzwignie trzymałem zablokowaną

Nadmieniam że użyłem rozdzielacza jednostronnego działania od bizona , poprostu odjąłem jedną sekcję ( bo tam są dwie) a 2 stronnego działania wziąłem od cyklopa

pozdrawiam

ubogiwladek    1

Witam. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o podnosnik. Sytuacji wygląda następująco, kiedy biorę dźwignię podnosnika w pozycję podnoszenia nie ma reakcji, , dopiero po pewnym czasie podnosnik normalnie podnosi. Z opadaniem jest podobnie. Aa i jeszcze nie da sie podnieść np do polowy wysokości tylko albo całkiem w górę albo na dół. Przy zgaszonym silniku nie opaduje, olej jest; p jakieś sugestie?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dudi834
      Witam zwracam się o użytkowników Massey Ferguson posiadających tury w serii 300 lub podobnych z wałem od przedniego napędu z boku i czterema śrubami pod skrzynią do mocowania adaptacji, ponieważ mam adaptacje mailleux  od innego masseya i muszę ją przerobić do 375 i potrzebowałbym zdjęć mocowania środkowego i tylnego do mostu ewentualnie opis.Pomogło by mi to w montażu i uniknąłbym może jakiś pomyłek zdjęcia mogą być obojętnie z jakiego tura byle z podobnej serii masseya.
      Taką podobną adaptacje posiadam jak w linku;
      https://www.olx.pl/oferta/tur-mocowania-mailleux-massey-ferguson-254-CID757-IDhOcE3.html#faeb3f28ea
      Prosiłbym o pomoc bo czas montować.

• Przez tilek
      Mierze się z kupnem ładowacza czołowego do zetora 7245. Oglądam różne warianty używane i nowe. Ostatnio natrafiłem na ładowacze z firmy wol-met dużo ogłoszeń mają na olx cena 9500zł brutto. poziomowanie, sterowanie joystick, udźwig 1600kg, euro ramka. Nie chce inwestować w stary ciągnik dużych pieniędzy więc szukam optymalnego rozwiązania. Ma może ktoś ładowacz tej firmy?
    • Przez perlik89
      Witam. Szukam uniwersalnego ciagnika 70-80 konnego z turem do sumy max 30tys zł. Ciagnik nie bedzie robił w polu znaczy bedzie ale sie nawet rozgrzac nie zdazy:) (mam4ha) ma pracowac przy lawecie ze słoma załadunek+dojazd ok15km, przy scielarce dla drobiu, wypychaniu obornika z kurnika oraz przy lekkich pracach gospodarczych. Duzym problemem w wyborze jest wysokosc, wjazd na hale mam 260cm co niestety zaweza krag poszukiwan. Szukam od ponad 2tyg i szczerze powiedziawszy prócz jeden renówki i jednego mf-a nie bardzo pasowało. Nastepna sprawa jest to, ze nie mam rozeznania w ciagnikach takze prosiłbym i jakas pomoc, pzdr Paweł
    • Przez zbigniew1968
      Witam,
      mam taki problem. Na moim 952 miałem zamontowany podnośnik Stoll na joystiku podłączony bezpośrednio pod pompę hydrauliczną. obecnie zdemontowałem go. Problem polega na tym, że nie wiem co zrobić z otworami gdzie podłączony był podnośnik? Zaślepić czy powinno się coś tam podłączyć, połączyć itd... Nadmienię że dwa węże były podłączone do pompy a trzeci do zbiornika oleju.
      Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć coś w temacie, za co góry dziękuję.