Skocz do zawartości

Polecane posty

Pawel820    1

Witam

Planuje zakup przyczepy Hl 6011, zastanawiam się jak z jej wytrzymałością i czy przy wymiarach 4,80x2,50x1,00m i pełnej pszenicy nic się nie stanie, czy rama wytrzyma?? Ile Wy kładziecie na swoje przyczepy ton i czy nic się nie dzieje.

Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

tomek73    261

Jedne z najlepszych przyczep, wyginają się jak nie wiem, ale zawsze wracają do swojego.Do 8 i lepiej spokojnie można sypać, a z zbożem nie ma żadnego problemu, bo po otwarciu burty na przyczepie połowy zboża od razu nie ma.

wojtal24    269

podobnie jak przedmówca bardzo wytrzymałe przyczepy może troche za wazki roztaw kół maja ale tak po za tym super ja na swojej miałem 8600kg i bez wiekszych problemów wykipowala ma dość długi zaczep wiec dobrze sie nia manewruje przy cofaniu, lecz bardziej zachodzi na zakretach sa wersje na balonach i na wazkich kołach

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

boku27    222

Mam 2 takie. Max było 9800 pszenicy ale trzeba uważać na resory bo są na 6 i na 8 piór, 6 to za mało przy takiej pace i odboje siadają. Ja kupiłem 4 resory wzmacniane 8 piórowe i muszę zmienić. Co do ram są niby delikatne ale mocne i nie ma z nimi problemu. :)

wojtek0508    11

Posiadam dwie hl/hw6011. Mam w nich metrowe burty. Na jedną wchodzi 9,600 pszenicy. Oprócz tego służą mi też do wywożenia obornika z obory na pole. Do bel też są dobre po demontażu bocznych burt bowiem są to szersze przyczepy. Ogólnie jak dla mnie są uniwersalne. Jeśli szukasz dwustronnej wywrotki do przyczepy typu hl są odpowiednim i dobrym wyborym. Rama ze względu na dwustronny wywrot jest mocna. A i małe info. Hl to są właściwie przyczepy sztywne przeważnie samochodowe, a dwustronne wywrotki mają oznaczenie hw. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez xXKarolXx
      WItam. Chciał bym kupić przyczepe przyczepa strautmann około 33-40m z  kantowym tyłem z 3 wałkami na kołach 26.5 i dzwoniłem po dilerach w okolicy i nie mają długi termin oczekiwania  niby by była za rok , kupił bym taką używaną albo nowo może ktoś ma jakieś filie co ma taką przyczepę w polce nową bądź używaną i mógł by dać namiary na nią ? 
    • Przez Farmer606
      Witam. Poszukuje jakiejs fajnej starszej przyczepy do remontu na jeden siłownik co byscie mi polecili?
    • Przez KarolBodnar
      Witam, 
      Pilnie potrzebuję informacji na temat osi, której zdjęcia załączam do tematu, chcę wiedzieć z czego pochodzi oraz jej parametry nacisk itp. z góry dziękuję

• Przez gumis428
      Witam wszystkich,
      Mam w domu jakąś starą przyczepę, w której niestety nienaprawialnej awarii uległo koło. Od kilku miesięcy przeglądam internet w poszukiwaniu takiego koła jednak nie mogę znaleźć wersji z odpowiednią ilością otworów mocujących itp. Pomyślałem, że może gdyby udało się zidentyfikować model to byłoby łatwiej. Jest to stara przyczepa i podobno mój dziadek kupił ją jeszcze w latach 80, od kogoś kto kupił z Czech lub Słowacji a patrząc na czasy to prawdopodobnie z Czechosłowacji. Przeglądałem różne fora, ogłoszenia jednak nie natrafiłem na taki model... Jedna z tabliczek z jakiegoś zbiornika (systemu hamulcowego?) wskazuje na produkcje końca lat 60 a może początek 70.
      Dyszel prawdopodobnie nie był fabrycznie zagięty.
      Ewentualnie może ktoś wie gdzie można dostać koło 8.25  R20 z pięcioma otworami mocującymi? rozstaw pomiędzy środkami sąsiednich otworów 9,5cm a otworu środkowego ~11cm. 
      Z góry dziękuje za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.