Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stach42    1

Może jest ktoś na forum, kto ma podobne hobby a mianowicie zbieranie monet, banknotów, militariów itp rzeczy.Ja np. mam sporą kolekcję monet i banknotów i chętnie wymieniłbym się z kimś o podobnych zainteresowaniach moimi nadwyżkami.

Jest temat na forum co znaleźliście na swoim polu i tam min. sporo osób pisze o znajdowaniu monet, ciekawe co z nimi robicie ?Może ktoś chce wymienić, sprzedać itp..Piszcie.

daremw    128
Napisano (edytowany)

jak kolekcjonuje tylko nowe PLN-y jak masz nadwyżkę to przyjmę :)

Edytowano przez daremw

Wiadomość z agroFakt.pl

Stach42    1

daremw dobre ;) , ale te nowe PLN-y kurde też się mnie coś nie trzymają i cały czas deficyt....

Konrad004 fajne hobby kiedyś jak miałem do dyspozycji wykrywacz metalu trochę też szukałem "skarbów" a że mieszkam w Bieszczadach gdzie walki trwały dłużej do 47 roku, można znaleźć mnóstwo wszelkiego żelastwa , nawet trafił się nam moździerz przewożony na wozie konnym.Nie wspomnę o granatach ,pociskach do moździerzy itd.Tylko że nie składałem zdobyczy ale zawsze komuś się oddało.Teraz szkoda.Pozdrawiam.

konrad004    7

ja zbieram co się trafi jak

kiedyś znalazłem fragment gąsienicy od t-34 (niedaleko mnie stacjonowały ruskie czołgi)

moje ostatnie znalezisko które leżało przez 5 lat w garażu to niemiecki kanister z 39r

i element niemieckiego pancernika konig albert z 1913r z tego co wyczytałem u cioci wikipedii

siano    20

Jak ktoś się interesuje zbieractwem to polecam serię filmów na History Chanel pod tytułem "American Pickers" - "Amerykańscy Zbieracze"

Sam jestem po części graciarzem i mam wszystkiego po trochę, to dobra zabawa i ciekawe hobby.

Swoją drogą gdyby ktoś chciał zasięgnąć porady w kwestii staroci to nie chcę się przechwalać ale mam całkiem sporą wiedzę w dziedzinie historii sztuki i rzemiosła artystycznego, zwłąszcza z przełomu XIX i XX wieku. Bardzo chętnie pomogę gdyby ktoś miał pytania odnośnie starych rzeczy zalegających na strychu lub innych znalezisk.

Edytowano przez siano

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?