Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hodowcamlody

Wielka prośba do posiadaczy bizonów

Polecane posty

hodowcamlody    31

Chcę założyć szerokie koła do mfa zamiast 16.9-34 to 18.4-30 (bez problemu pasuje wysokość) jednak oryginalnie ciężko znaleźć takie felgi do ciągnika na tył, znalazłem dużo aukcji z kołami od bizona 18.4-30, tyle że najbliższe to 120km, musiałbym jechać po nie jakimś dostawczym, rozumiecie koszty itd. Mógłby ktoś zmierzyć ile od krawędzi opony znajduje się tarcza koła od jednej i drugiej strony. i co ile rozstaw szpilek i jaki otwór.

Shaun    12

Cześć, chodzi Ci o wymiar: od tarczy felgi ( gdzie znajdują sie otwory na szpilki i piastę ) do miejsca, w którym opona najbardziej wystaje w lewą lub prawą stronę ?? I czy chodzi Ci o koła te szersze w Bizonie ?? Bo ja mam kombajn na tzw. wąskiej feldze rocznik '77. Moge sprawdzić a poza tym to nie ma u Ciebie we wiosce Bizona ?? Najlepiej podejdź do kogoś, kto ma to cudo techniki B) zobacz, pomierz i gitara.

jacek472    15

do bizona supra 56 z szerokimi laczkami pasują wąskie, w tym roku pod koniec żniw koło zrobiło mi pssssssss i pojechałem do sąsiada i odkręciliśmy od starego bizona wąskie koło i zjechałem na nim do domu, po założeniu wąskiego na szerokosci chedera jest 5 cm różnicy

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować