Skocz do zawartości
Iluminator123

Jaki tur do Kuboty M110GX

Polecane posty

Witam.

Mam zamiar kupić niedługo tur do traktora Kubota M110GX. Co sądzicie o turze tej samej marki co traktor?? Czy tury Kubota dobrze się sprawują, czy może polecacie jakiś inny? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Kwietus    1

NIe wiem jak Kubota ,ale hydramet u mnie się spisuje już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolony ; )

wikorol    3

Ja kupiłem do Kuboty M6040 Quicka i jako komplet sprawuje się super. Ponieważ ładowacze z Kuboty w czasie zakupu ciągnika były trudno dostępne. Prawdopodobnie teraz bym kupił ładowacz też z Kuboty.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kupiłem MX U310. Jest już zamontowany i działa, ale teraz Traktor zmienił pracę i tak jakby "wyje". Wiecie co to może być?? Kupiony pośrednio z Agromixu.

ladowaczeMX    0

Kupiłem MX U310. Jest już zamontowany i działa, ale teraz Traktor zmienił pracę i tak jakby "wyje". Wiecie co to może być?? Kupiony pośrednio z Agromixu.

Co rozumiesz pod słowem "wyje"

- wyje hydraulika ciągnika czy ładowacza?

- zgłosiłem uwagi do serwisu Agromixu?

- ładowacz pracuje OK?

inwi    7

Wycie to nie tylko może być to.Skrzynia, napęd, hamulce, coś nie tak z wydechem całe mnustwo rzeczy w różnych markach ciągników może dawać taki efekt. więc jak bedziesz wiedział co to było to daj znać i napisz jak ci się ciągnik sprawuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się