Skocz do zawartości
cezar90234

Jaki tur do proximy 6441 ?

Polecane posty

cezar90234    4

Witam ma pytanie jaki tur był by dobry do proximy ? Zastanawialiśmy z tatą się nad metal fach lub agromasz w grę wchodzi też agrimet CX 16 przekonuje nas do siebie :)

A jakie jest wasze zdanie ? Chodzimy najbardziej o opinię użytkowników. Z góry dziękuję :)

Edytowano przez cezar90234

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ferdek07
      Witam!
      Mogę znaleźc dużo informacji na temat 8441 ale o mniejszych proxima jest bardzo mało, może wypowiedzą się posiadacze 6441 i 7441 na temat swoich maszyn jakie mają wyposarzenie dodatkowe, czy są potrzebne obciążniki i szersze koła na temat awaryjności i spalania
      Tylko prosił bym wypowiedzi posiadaczy lub ludzi którzy mieli do czynienia z tymi maszynami a nie np. właścicieli starych 7211 (nic nie mam do 7211) którzy nigdy nie widzieli 6441 a sugerują się tylko obiegową opinią o marce
    • Przez 6441Marcin6441
      Próbował ktoś z was spawać tylny błotnik w proximie? Ewentualnie jakaś inną metodą naprawialiście pęknięcia i złamania?
    • Przez huard
      witam panowie mam proxime 6441 i przednie koła mam podstawowe tzn 11.2 R24 czy mógłby mi ktoś napisać jaki byłby najszerszy zamiennik tych opon tak zeby nie zmieniać felg i jak by ktoś mógł podesłać jakiś link do takich opon?
    • Przez damianus2222
      Witam wszystkich, zastanawiam się nad zakupem któregoś z wymienionych siewników. Ciągałby go zetor proxima plus 85. Prosiłbym właścicieli o wyrażenie opinii na temat jedneo i drugiego? jak z wykonaniem, i który bardziej byście polecali. Chyba że ewentualnie inna firmę, lecz to tak jak w przypadki tych dwóch cena podobna. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
    • Przez aster453
      http://allegro.pl/lampa-ostrzegawcza-kogut-ostrzegawczy-elastyczny-i4280158336.html

Zastanawiam się nad kogutem jw. do mojego zetorka i tak myślę które z mocowań będzie do niego najbardziej pasowało czy macie jakieś propozycje