Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lawrenowicz

AMAZONE, LEMKEN ?

Polecane posty

Lawrenowicz    1

Witam serdecznie, zastanawiam się nad kupnem nowego opryskiwacza. Pod uwage biore LEMKEN ALBATROS ORAZ AMAZONE UG badz UX.

AREAL to 200ha, produkcja intensywna. Czy ktoś miał juz doczyneinia z tymi opryskiwaczami ? moze mi któryś polecic ?

maniek83    5

gdybym miał wybierać między tymi dwoma markami to chyba zdecydowałbym się na Amazone - choć obie marki dobre to Amazone bardziej "dopieszczone" i przemyślane

petro11    24

A czy zastanawiałeś się nad Kuhnem? Np. Metris? Kuhn przejął BLANCHARDA a ja jestem użytkownikiem tego opryskiwacza od 2005roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Podstawową różnicą jest belka aluminiowa której raczej nie ma ani w lemkenie ani w amazone. Użytkuje go na 270ha również prowadzę produkcję intensywną, mało tego wszystki nawóz azotowy idzie u mnie w RSMie i nie posiadam rozsiewacza. Będe kupował nie długo pewnie drugi i poważnie zastanowie się nad Kuhnem. W moim Blanchardzie jest na komputerze aktualnie 8000ha i jeśli chodzi o belkę to nie ma kompletnie rzadnych luzów. Zero. Dlatego zastanów się nad lekką belką aluminiową.

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroSlask    76

Znajomy mi mówił że BLANCHARD robił ponoć najlepsze opryskiwacze,więc kolega wyżej ma chyba dużo racji ;)

maniek83    5

akurat te same belki aluminiowe co w Kuhnie znajdziesz u kilku innych producentów opryskiwaczy, bo robi je ta sama firma jako podwykonawca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adam77tc
      Witajcie,
      kupilem siewnik amazone d8/40 i przyznam sie że nie wiem jak go ustawić na 1h. Wczesniej mialem poznaniaka i byla tabela wysiewu i nigdy nie robilem proby kreconej.
      Prosze was o porade jak to sie robi na 1h.
      Koła maja rozmiar 10.5/75- 15. 
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.
    • Przez ZetorPower
      Witam doradzicie mi Pany jaki nowy  agregat kupic pod ten siewnik D9-30 super redlicowy taki żeby hydropak sie nie złamał tak jak w agro maszu, ma miec przedni  wał 2 albo 3 rzędy łap i tylny wał packer. dodam że mam aktywny do tego siewnika ale na wiosenne lekkie warunki przydał by sie bierny przegądałem internety i wiele agregatów ale żadnego nie widziałem na żywo na zdjęciu to każdy porządnie wygląda 
    • Przez Piters182
      Witam, stoję przed kupnem siewnika nabudowanego Amazone AD, tylko nie mogę się zdecydować na 2 rzeczy. Pierwsza sprawa to który wał gumowy, czy KW580mm, czy KWM Matrix 600mm.   

Druga sprawa, czy tylny zagarniacz mechaniczny jaskółkowy czy rolkowy. 

• Przez Wick
      witam. pilnie potrzebuje tabeli wysiewu do siewnika  nawozu amazone za u 1501, serdeczne prosze o pomoc pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.