Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lawrenowicz

AMAZONE, LEMKEN ?

Polecane posty

Lawrenowicz    1

Witam serdecznie, zastanawiam się nad kupnem nowego opryskiwacza. Pod uwage biore LEMKEN ALBATROS ORAZ AMAZONE UG badz UX.

AREAL to 200ha, produkcja intensywna. Czy ktoś miał juz doczyneinia z tymi opryskiwaczami ? moze mi któryś polecic ?

maniek83    5

gdybym miał wybierać między tymi dwoma markami to chyba zdecydowałbym się na Amazone - choć obie marki dobre to Amazone bardziej "dopieszczone" i przemyślane

petro11    19

A czy zastanawiałeś się nad Kuhnem? Np. Metris? Kuhn przejął BLANCHARDA a ja jestem użytkownikiem tego opryskiwacza od 2005roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Podstawową różnicą jest belka aluminiowa której raczej nie ma ani w lemkenie ani w amazone. Użytkuje go na 270ha również prowadzę produkcję intensywną, mało tego wszystki nawóz azotowy idzie u mnie w RSMie i nie posiadam rozsiewacza. Będe kupował nie długo pewnie drugi i poważnie zastanowie się nad Kuhnem. W moim Blanchardzie jest na komputerze aktualnie 8000ha i jeśli chodzi o belkę to nie ma kompletnie rzadnych luzów. Zero. Dlatego zastanów się nad lekką belką aluminiową.

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroSlask    76

Znajomy mi mówił że BLANCHARD robił ponoć najlepsze opryskiwacze,więc kolega wyżej ma chyba dużo racji ;)

maniek83    5

akurat te same belki aluminiowe co w Kuhnie znajdziesz u kilku innych producentów opryskiwaczy, bo robi je ta sama firma jako podwykonawca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez andrzejosa
      Witam,jaka jest różnica pomiedzy pługiem lemken 90 a 120? Bo niewiem który kupić a mam c-360
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Od tygodnia jestem szczęśliwym lub nie szczęśliwym posiadaczem siewnika zbożowego Amazone DL 225. Może ktoś z was posiada tabele wysiewu do tego siewnika? Ile wykonuje obrotów na hektar koło? Gdzie bym mógł dokupić jakieś części?
    • Przez Michal984
      Mam do sprzedania Amazone ZAF-804R W bardzo dobrym stanie, brak śladów korozji, zadbany, garażowany, więcej informacji na PRIV

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .