Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
masseyf12

Hamulce 5314

Polecane posty

masseyf12    33

Witam, mam w swoim ursusie 5314. Otóż po wciśnięciu pedału hamulca nie hamuje mi przyczepa. ( jak zaciągnę ręczny to nie ma problemu- przyczepa normalnie zahamuje). Wie ktoś co może być przyczyną?Proszę o szybką pomoc.

masseyf12    33

A dlaczego zaraz do wymiany, nie da się go jakoś rozebrać i naprawić?Przed stuczką hamulce mi działały jak należy, a jak go poskładałem to od razu mi przyczep nie hamuje na nożnym.

Wiadomość z agroFakt.pl

masseyf12    33

Hamulce naprawione, obeszło się wydawania 420 zł w błoto. Winą były zakurzone i zapieczone pedały, które nie chciały się zginać po wciśnięciu hamulca nożnego. Odkręciłem pedały wyczyściłem,naoliwiłem, rozruszałem i teraz wszystko działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez gienek1312
      Witam   
      Od niedawna jestem posiadaczem Zetora 5211 z 86r. i zauważyłem ze ma nie kompletną pneumatykę. Sprężarka działa i koła można normalnie pompować ale nie jest podpięte do zbiornika ani też nie ma wyjścia z tyłu do przyczepy. Jeżdzę dużo z przyczepą D47 i hamulce by sie przydały. Ma ktoś zdjęcia schemat i rady co muszę dokupić sprawdzić by to działało tak jak należy? Z góry dziekuję za pomoc 
    • Przez adrian123292
      Witam forumowiczów. Mam problem z moim deutzem k110. Otóż podczas jazdy po drodze sam mi hamuje czasami na prawe koło tył. Musze się wtedy zatrzymać, wrzucić na luz wcisnąć kilka razy hamulec i wtedy puszcza i można jechać dalej. Czasami zdarza się to kilkakrotnie czasami raz ale strasznie to wkurza bo nie wiadomo jak to naprawić. Ciągnik posiada instalacje pneumatyczną. Czy ktoś z was spotkał się może z taką usterką i był by mi w stanie w jaki kolwiek sposób pomóc? Pozdrawiam
    • Przez MafiaDG
      Witam mam od jakiegoś czasu problem z hamulcami w moim pronarku 82sa , zaczęło się to gdy popracowałem nim przy prasie i turze gdzie hamuje się non stop , z początku szczególnie po deszczu hamulce zaczęły się blokować ( na 1 koło ) potem wyczuwalne było coraz to słabsze hamowanie aż wczoraj jebł* coś i w ogóle nie ma prawego hamulca który się blokował (tzn. długo długo nic i nagle w miejscu zahamował) więc musiałem podkręcić lewy hamulec bo przy turze się nie da bez hamulca i mam teraz takie pytanie co należy zrobić aby hamował równo (na 2 koła) i nie blokowały się , kupiłem już rozpierak na prawe koło i tarcze hamulcowe czerwone nitowane , ewentualnie co jeszcze można wymienić aby je poprawić bo nie chce mi się co tydzień ściągać kół .

A i mam jeszcze problem z podnośnikiem Boscha czasami jest tak że w ogóle nie chce opaść i to pod konkretnym ciężarem na rozgrzanym oleju rozmawiałem z kolegą to mówił mi że chyba mam do wymiany zawór bezpieczeństwa (to takie co nad podnośnikiem jest z tyłu ) a wy co o tym sądzicie .